Strona główna Bezpieczeństwo biznesu Webinar: Technologia radarowa do ochrony perymetrycznej

Webinar: Technologia radarowa do ochrony perymetrycznej

Na przestrzeni ostatnich lat technologia radarowa rozwinęła się bardzo dynamicznie. Zakres funkcji oraz pułap cenowy został dostosowany do nowych obszarów zastosowań. Połączenie atrakcyjnej ceny z szerokimi możliwościami zastosowań oraz doskonałą wydajnością i wysoką skutecznością detekcji sprawiają, że radary zyskują coraz większą popularność w branży zabezpieczeń.

Technologia radarowa pozwala z powodzeniem zabezpieczyć rozległy teren, gdzie koszt inwestycji w tradycyjny system ochrony perymetrycznej byłby wielokrotnie wyższy. Radary umożliwiają nie tylko szybką detekcję obiektu, lecz także ciągłe śledzenie jego pozycji. Mogą działać niezależnie lub w integracji z innymi rozwiązaniami. W ten sposób można ograniczyć liczbę fałszywych alarmów, a co za tym idzie zredukować koszty minimalizując liczbę nieuzasadnionych wezwań przedstawicieli ochrony lub policji. Radary szczególnie dobrze sprawdzają się na dużym, niezabudowanym terenie.

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie technologią radarową firma Linc Polska zaprasza na webinaria poświęcone tej tematyce.
Oprócz przybliżenia ww. technologii, zostaną zaprezentowane m.in.:
Magos – radar o dalekim zasięgu służący do zaawansowanych i efektywnych kosztowo rozwiązań detekcji ochrony obwodowej. Charakteryzuje się wysoką dokładnością zasięgu, co daje doskonałą skuteczność detekcji, nawet w zróżnicowanym otoczeniu;
Scan 360 – obrotowy radar 360° daje pełne pokrycie skanowanego terenu. W połączeniu ze zintegrowaną kamerą obrotową oferuje dodatkowe korzyści w postaci możliwości wideowerfikacji;
Thermal Radar – obrotowy przetwornik termowizyjny. Wydajna i wbudowana analityka wideo umożliwia użytkownikowi szybkie zidentyfikowanie naruszeń na obszarze całego pola widzenia.

Najbliższe webinaria odbędą się w dniach:
• 14 maja br. (czwartek) o godzinie 11:00, link do rejestracji: https://bit.ly/2WuGgsZ
• 28 maja br. (czwartek) o godzinie 11:00, link do rejestracji: https://bit.ly/3bsgDwX

Udział w webinarium, to również możliwość wymiany doświadczeń. Ekspert odpowie na pytania i doradzi wybór odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji na temat nadchodzących szkoleń: https://www.linc.pl/szkolenia/