Strona główna Systemy Zintegrowane E-business w UTC

E-business w UTC

UTC Fire & Security EMEA jest częścią UTC Climate,
Controls & Security,jednostki United Technologies Corporation
– wiodącego dostawcy rozwiązań dla budownictwa, przemysłu lotniczego i kosmicznego. Zatrudnia ponad 201 tys. fachowców w 18 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, pracujących dla zapewnienia bezpieczeństwa ludzi, majątku i infrastruktury. Produkuje i dostarcza większość technologii zabezpieczeń, oferując zintegrowane rozwiązania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i korporacyjnych z zakresu:

  • kontroli dostępu,
  • zamków mechanicznych,
  • wykrywania pożaru,
  • systemów alarmowych,
  • telewizji dozorowej,
  • systemów transmisji,
  • rozwiązań zintegrowanych,
  • akcesoriów.

Ewa Formela, Customer Service Manager w firmie UTC, przybliża nowy projekt e-business.

Na czym polega nowa inicjatywa firmy UTC?
Zakupy online są znakiem czasów, ale przede wszystkim udogodnieniem dla klientów, dlatego w ostatnim kwartale ubiegłego roku uruchomiliśmy wersję pilotażową platformy e-business dla wybranych klientów, z którymi wspólnie ją udoskonalaliśmy. Fazę testów ukończyliśmy z sukcesem w drugim kwartale tego roku i wystartowaliśmy z wersją produkcyjną. Polska dołączyła do wielu krajów projektu e-business UTC.

Jakie są korzyści z przystąpienia do tego projektu?
Nasi klienci, którzy dołączają do e-commerce, zyskują przede wszystkim elastyczność, jaką jest możliwość składania zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą to zrobić w dowolnym czasie i miejscu, potrzebny jest tylko dostęp do Internetu. Ponadto dokonując zakupów online, klienci mogą liczyć na okresowe promocje czy dodatkowe rabaty. Zakupy online są dodatkową opcją do standardowej ścieżki zamówień, która cały czas obowiązuje. Klienci mają więc wybór. Odkąd wystartowaliśmy, grono naszych klientów e-commerce rośnie w błyskawicznym tempie, co bardzo nas cieszy.

Kto może przystąpić do projektu e-business?
Zapraszamy klientów zgodnych z profilem naszej działalności. Sprzedajemy w modelu B2B. W dużym uproszczeniu możemy powiedzieć, że są to firmy instalacyjne i integratorzy z branży systemów zabezpieczeń. Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez nas zespół i wymaga autoryzacji. Platforma jest więc dedykowana dla obecnych i nowych klientów, którzy otrzymają naszą autoryzację.

Co trzeba zrobić, aby zostać klientem e-business UTC?
Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy złożyć wniosek, wypełniając formularz rejestracyjny na naszej stronie: https://pl.firesecurityproducts.com/pl/login. Serdecznie zapraszamy.

UTC Fire & Security EMEA
ul. Sadowa 8
80-771 Gdańsk
https://pl.firesecurityproducts.com/pl/