Strona główna Bezpieczne miasto Rozwiązania C&C Partners w kompleksie parkingów „Parkuj i Jedź” w Warszawie

[WIDEO] Rozwiązania C&C Partners w kompleksie parkingów „Parkuj i Jedź” w Warszawie

Firma C&C Partners w ramach wieloletniego projektu dostarczyła rozwiązania zabezpieczeń technicznych wraz z systemami komunikacji interkomowej SOS do kompleksu parkingów „Parkuj i Jedź” (Park & Ride) w Warszawie.

Jest to wyjątkowa realizacja, w której bezpieczeństwa i komfortu użytkowników infrastruktury parkingowej strzegą flagowe rozwiązania C&C Partners:
✔ system Winguard klasy PSIM+ od Advancis Software & Services
✔ system komunikacji interkomowej od COMMEND
✔ system integrujący urządzenia pożarowe CC WINGUARD
✔ system VMS VDG Sense od TKH Security

OBEJRZYJ FILM

W projekcie szczególną rolę odgrywa system WinGuard, który zapewnia spójne zarządzanie systemami zabezpieczeń, rozłożonymi w wielu lokalizacjach, z jednego Centrum przy Parkingu P+R METRO MŁOCINY.

WinGuard realizuje integrację wielu różnych systemów, korelację pochodzących z nich informacji, przedstawia obraz sytuacji oparty na dopływających danych, a w efekcie zapewnia możliwość kontrolowania i zarządzania wieloma systemami za pomocą jednego interfejsu użytkownika.

W przypadku kompleksu warszawskich parkingów P+R, zintegrowane są następujące systemy:
✔ CCTV
✔ komunikacji i interwencji SOS
✔ alarmowy (SSWiN)
✔ przeciwpożarowe

Wyjątkowym rozwiązaniem, indywidualnie dostosowanym do wymogów inwestora są kolumny interkomowe SOS, spełniające funkcje nie tylko alarmową, ale także informacyjną. Co ważne, dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Niezawodne funkcje, unikalny design, wysoka jakość wykonania to główne wyróżniki kolumn, które znajdują swoje zastosowanie nie tylko na parkingach, ale także na przystankach kolejowych, w tunelach, przestrzeniach miejskich w całej Polsce.

Bezp. inf. C&C Partners