Strona główna Wydarzenia IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa

[Zaproszenie] IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa

W dniach 17-18 maja br. odbędzie się IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa. Organizatorzy zapraszają fanów jednośladów, pasjonatów dwóch kółek, a jednocześnie pracowników firm i instytucji związanych z branżą bezpieczeństwa, służb mundurowych, jednostek ratowniczych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, instalatorów, integratorów, rzeczoznawców, architektów, projektantów itp.

Spotkanie rozpoczyna się 17 maja br. wspólną podróżą z kilku miejsc w Polsce (załączony plakat). Szczegółowe informacje (punkty spotkań w poszczególnych miastach, plan wydarzeń na miejscu) będą na bieżąco zamieszczane na specjalnie przygotowanej stronie: www.zlot.schrack-seconet.pl

Miejsce docelowe: Largo Lake Resort Borsk, 85-440 Karsin (Kaszuby). Rozpoczęcie na miejscu około godziny 15:00, w godzinach popołudniowych i wieczornych zaplanowano wiele atrakcji.

Organizatorzy SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ wszystkich, którzy zechcą spędzić czas na świeżym powietrzu, porozmawiać o sprawach bardziej i mniej poważnych, podzielić się swoimi doświadczeniami!

Udział w Zlocie (ubezpieczenie, atrakcje, wyżywienie, pamiątki) jest BEZPŁATNY. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zarejestrowanie się online:
Formularz rejestracji

Udział w Zlocie zostanie formalnie potwierdzony w ciągu 2 dni roboczych (od momentu rejestracji) osobnym mailem.

Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o wypełnienie formularza i odesłanie na wskazany adres e-mail:
Formularz rezerwacji noclegu

Szczegółowe informacje dotyczące Zlotu są na bieżąco zamieszczane i aktualizowane na stronie internetowej: www.zlot.schrack-seconet.pl

Osoby do kontaktu:
Marta Nowak – Dyrektor Marketingu
marta.nowak@schrack-seconet.pl
Jolanta Paska – Kierwonik ds. Projektów Marketingowych
jolanta.paska@schrack-seconet.pl