Strona główna Zapowiedzi Zmiana terminu Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX

Zmiana terminu Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, z którymi współpracują Targi SECUREX, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX na 26-28 kwietnia 2021 r.

Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w terminie kwietniowym pozwoli jeszcze bardziej podnieść merytoryczną jakość wydarzenia i przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację SECUREXU. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów. Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by czas dzielący nas od kolejnej edycji SECUREXU wykorzystać do stworzenia jeszcze ciekawszego programu, oferty handlowej i platformy nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Zespół Targów SECUREX