Strona główna Telewizja Dozorowa Doskonały obraz szerokokątny i szczegółowe zbliżenia – nowa kamera od Axis

Doskonały obraz szerokokątny i szczegółowe zbliżenia – nowa kamera od Axis

Firma Axis Communications wprowadziła na rynek nową kamerę AXIS P3715-PLVE Network Camera, która dzięki zastosowaniu dwóch przetworników obrazu dostarcza znakomite szerokokątne widoki ogólne oraz szczegółowe zbliżenia – przez całą dobę, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie idealnie sprawdzi się na korytarzach i w holach szkolnych, umożliwiając monitorowanie dwóch różnych widoków za pomocą jednego urządzenia.

Nowa wielokierunkowa kamera kopułkowa o wyjątkowej dwuczłonowej konstrukcji jest niedroga w instalacji i umożliwia elastyczne ustawianie obu zmiennoogniskowych głowic. Każdą głowicą można sterować osobno, tak aby prowadzić obserwację w dwóch kierunkach jednocześnie. Można także ustawić obie głowice obok siebie, aby uzyskać zarówno widok szerokokątny, jak i zbliżenie tego samego obiektu.

Technologie Axis Lightfinder i Axis Forensic WDR pozwalają uzyskać realistyczne kolory oraz wysoki poziom szczegółowości w trudnych warunkach lub przy słabym oświetleniu. Ponadto, dzięki 360-stopniowemu promiennikowi podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED oraz automatycznemu filtrowi odcinającemu promieniowanie IR, kamera zapewnia znakomitą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy.

Najważniejsze cechy:

  • Kamera wielokierunkowa o rozdzielczości 2*2 MP z jednym adresem IP
  • Funkcje panoramowania, przechylenia i obrotu
  • 360-stopniowy promiennik podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED
  • Technologie Axis Lightfinder i Forensic WDR
  • Technologia Zipstream z obsługą formatu H.264

Dzięki funkcjom zdalnego zoomu i ustawiania ostrości kamera AXIS P3715-PLVE umożliwia szybką i precyzyjną instalację. Ponadto technologia Zipstream z obsługą formatu H.264 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez pogarszania jakości obrazu.

Inf. prasowa Axis Communications