Strona główna Bezpieczeństwo biznesu Konferencja Axis Talk 2020 już 25 czerwca

Konferencja Axis Talk 2020 już 25 czerwca

Axis Communications wraz z partnerami zapraszają na wydarzenie Axis Talk 2020 – pierwszą w pełni digitalową, całodniową konferencję na temat rozwiązań sieciowych systemów dozoru. Wirtualne spotkanie odbędzie się 25 czerwca br. Na uczestników czekają liczne sesje dotyczące m.in. trendów technologicznych rynku security oraz smart city.

Inicjatywa Axis Talk to pierwsze digitalowe spotkanie branży ochrony przeznaczone zarówno dla przedstawicieli firm security, jak i innych sektorów, których właściciele chcieliby wdrożyć lub unowocześnić systemy dozoru w swoich przedsiębiorstwach. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Martin Gren, współzałożyciel Axis Communications, a także Peter Rietz, dyrektor produktu i CTO w Axis.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie dozoru wizyjnego, a także posłuchać o prognozowanych kierunkach rozwoju technologii monitoringu wizyjnego, takich jak IoT, AI czy IP Audio. Zainteresowani tematyką smart city będą mogli również wziąć udział w panelu dotyczącym wizji rozwoju miast i otrzymać wskazówki, jak skutecznie budować systemy inteligentnego miasta w możliwej do zarządzania skali.

– Axis Talk to platforma wymiany doświadczeń i spostrzeżeń między ekspertami branży security. Zaprezentujemy wraz z partnerami otwarte, łatwo integrowalne technologie dające nowe możliwości, także w obszarze zarządzania dostępną już infrastrukturą monitoringu. Wskażemy też jak ważną rolę pełni dozór wizyjny i jakie rozwiązania mogą odpowiadać na rosnące potrzeby związane z bezpieczeństwem, zarówno w miastach, przestrzeniach publicznych, jak i na terenie prywatnych przedsiębiorstw, np. zakładów produkcyjnych czy sklepów – podkreśla Martin Gren z Axis Communications.

Konferencja rozpocznie się o 25 czerwca o godzinie 10:00 i zakończy o godzinie 16:00. Partnerami wydarzenia są: 2N, Advanced Protection Systems, Elecom, FF Group, Genetec, Milestone, RCS Engineering, Securitas i squareTec.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie. Link do wydarzenia: tutaj.

Bezp. inf. Axis Communications