Strona główna Relacje III Branżowe Spotkanie Kobiet

[Relacja] III Branżowe Spotkanie Kobiet

Kilkadziesiąt Pań reprezentujących firmy z całego kraju, przedstawicielek kadry zarządzającej, projektantek, specjalistek z różnych dziedzin systemów bezpieczeństwa wzięło udział w Branżowym Spotkaniu Kobiet 2017.  To wyjątkowe wydarzenie już po raz trzeci zorganizowała firma Schrack Seconet Polska Sp. z o. o., tegoroczna edycja odbyła się w dniach 22 – 23 czerwca w hotelu Afrodyta SPA pod Warszawą.

Obszar systemów zabezpieczeń obiektów to w większości domena mężczyzn, którzy z reguły są głównymi uczestnikami branżowych spotkań, konferencji, szkoleń czy targów. Kobiety, które wkładają równie wiele wysiłku i pracy, są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach – projektują, kosztorysują, instalują, a nawet uruchamiają systemy bezpieczeństwa, na co dzień rzadko wysuwają się na pierwszy plan. Schrack Seconet Polska już od 2015 r. organizuje spotkania dedykowane wyłącznie Paniom – ekspertkom, specjalistkom zaangażowanym w rozwój wymagającej branży systemów zabezpieczeń.

III Branżowe Spotkanie Kobiet odbyło się w podwarszawskim hotelu Afrodyta SPA, który okazał się być idealnym miejscem do tego rodzaju spotkania, wymiany opinii i doświadczeń. Piękna pogoda i pozytywne nastroje pozwoliły na wielogodzinne rozmowy nie tylko okołobiznesowe. Specyfika miejsca umożliwiła każdej z pań oderwanie się od codzienności, wyciszenie i odrobinę relaksu.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział blisko czterdzieści pań przybyłych w dużej części z odległych zakątków kraju. To wydarzenie umożliwiło, często po raz pierwszy, spotkanie na żywo pań współpracujących ze sobą biznesowo, a znających się tylko z korespondencji lub rozmów telefonicznych.

Organizatorzy pragną gorąco podziękować wszystkim Uczestniczkom III Branżowego Spotkania Kobiet – 2017, mając jednocześnie nadzieję na spotkanie za rok w jeszcze większym gronie.

Firma Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów sygnalizacji pożarowej na świecie. Od wielu lat Schrack Seconet Polska jest liderem na rynku polskim w sprzedaży najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Na przestrzeni niemal trzydziestu lat działalności Schrack Seconet w Polsce, na liście referencyjnej firmy pojawiło się ponad 4800 obiektów, które zostały wyposażone w całą gamę systemów ochrony ppoż. oraz systemów komunikacji.

Marta Nowak – Dyrektor Marketingu