Strona główna Rynek SECURITY Wielka Urodzinowa Loteria Hikvision

Wielka Urodzinowa Loteria Hikvision

Firma Hikvision już od 5 lat działa w Polsce dostarczając najwyższej jakości rozwiązania dla rynku zabezpieczeń. Dzięki rozbudowanej ofercie, zintegrowanym rozwiązaniom oraz ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi w obszarze R&D Hikvision jest obecnie uznawana za najszybciej rozwijającego się producenta branży zabezpieczeń, co potwierdza stały wzrost przychodów rok do roku.

Anna Makowska, Marketing Specialist Hikvision Poland: „Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w ciągu mijających w tym roku pełnych wyzwań 5 lat. Z okazji urodzin, trochę przewrotnie, to my postanowiliśmy obdarować prezentami naszych klientów. Każdy ma szansę wygrać! To nasze podziękowanie za to, że klienci są z nami i wierzą w niezawodność produktów Hikvision.”

Loteria jest częścią kampanii z okazji 5. urodzin Hikvision. Z tej okazji firma rozdaje samochody! W puli nagród znajduje się aż 5 Fiatów Fiorino. Jedyne, co trzeba zrobić, to zarejestrować swój zakup na stronie loterii i czekać na ogłoszenie wyników losowania. Za każde wydane 1000 zł netto przyznawany jest jeden los.

Akcja trwa do 15.11.2019r.
Wszelkie szczegóły oraz regulamin loterii dostępne są na stronie www.loteriahikvision.pl