Strona główna Systemy Zintegrowane Action współpracuje z AxxonSoft

Action współpracuje z AxxonSoft

Actina Solar, w ramach współpracy z AxxonSoft, przygotowała specjalne konfiguracje serwerów przeznaczonych do systemów dozoru wizyjnego.
Pozwalają one na instalację i integrację z systemem VMS (Video Management System) AxxonNext, oferując szerokie możliwości wykorzystania: od zaawansowanej analizy materiału archiwalnego, przez analitykę na żywo, generowanie statystyk, integrację z systemami POS, aż po rozpoznawanie twarzy i tablic rejestracyjnych.

Wskazane serwery Actina Solar przeszły szczegółowe testy AxxonSoft i uzyskały status maszyn rekomendowanych do współpracy z naszym oprogramowaniem – mówi Paweł Trojak, Prezes Zarządu w AxxonSoft Polska. Tym samym potwierdzamy bardzo wysoką stabilność oraz wydajność konfiguracji oprogramowania AxxonSoft z serwerami Actina Solar.

W Action Business Center stawiamy na kompleksowe podejście do oferty. Chcemy zapewnić klientom nie tylko komponenty, ale i gotowe rozwiązania – powiedział Piotr Głydziak, Dyrektor Działu Action Business Center, Action S.A. Stąd, w ślad za rozszerzeniem współpracy z AxxonSoft, postanowiliśmy również rozbudować ofertę naszych serwerów Actina. Dzięki integracji z wieloma kamerami i rejestratorami topowych firm z branży security oraz budowie własnej linii serwerów wizyjnych, oprogramowanie AxxonNext stanowi dopełnienie naszego kompleksowego portfolio dla resellerów i integratorów – dodał.