Strona główna Telewizja Dozorowa AI trafia pod strzechy Dahua XVR5216A-I2

AI trafia pod strzechy Dahua XVR5216A-I2

Model XVR5216A-I2 należy do nowości Dahua. To jeden z najprostszych rejestratorów HDCVI wyposażonych w algorytmy sztucznej inteligencji, które na podstawie rozpoznania obiektów potrafią odróżnić osoby i pojazdy od pozostałych elementów kadru, takich jak zwierzęta, roślinność, zmiany oświetlenia czy zjawiska pogodowe.

Wpływa to na zdecydowaną poprawę skuteczności działania algorytmów detekcji ruchu, przekroczenia linii oraz wejścia w strefę. Operator jest w ten sposób alarmowany tylko w przypadku wykrycia realnego zdarzenia. Dodatkowo ułatwia to przeszukiwanie nagrań, ponieważ na osi czasu są zaznaczone tylko prawdziwe alarmy.

XVR5216A-I2 pozwala na ustawienie inteligentnej detekcji ruchu na 16 kanałach lub detekcji IVS (przekroczenie linii, wejście w strefę) na dwóch kanałach. Alternatywnie można skorzystać z rozpoznawania twarzy na maks. dwóch kanałach.

Oprócz tego rejestrator jest kompatybilny z rozwiązaniami AHD, TVI, CVBS oraz IP, co pozwala wykorzystać już zainstalowane kamery albo wykonać płynną migrację np. z systemu analogowego.

Więcej na informacji znajduje się na www.dahuasecurity.com/pl