Strona główna Telewizja Dozorowa AXIS Q6078-E PTZ z cyberzabezpieczeniami

AXIS Q6078-E PTZ z cyberzabezpieczeniami

Axis Communications wprowadza na rynek kamerę AXIS Q6078-E PTZ oferującą obraz o wyjątkowo wysokiej jakości dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia znakomity widok ogólny oraz poziom odwzorowania szczegółów z wyraźnymi ostrymi kolorami.

Ta najwyższej klasy kamera PTZ obsługuje aplikację Autotracking 2 z funkcją „kliknij i śledź”, a także dynamiczny kompas ułatwiający szybką orientację w czasie aktywnego śledzenia obiektów.

Producent zadbał o cyberbezpieczeństwo – urządzenie ma wbudowane zabezpieczenia, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start, które dają pewność, że zainstalowane będzie tylko autoryzowane, niezmodyfikowane oprogramowanie sprzętowe.
Ponadto moduł TPM (Trusted Platform Module) z certyfikatem FIPS 140-2 na poziomie 2. zapewnia bezpieczne przechowywanie wszystkich kluczy kryptograficznych i certyfikatów, dzięki czemu nawet w razie naruszenia zabezpieczeń nic im nie grozi.

Najważniejsze cechy kamery:
• Rozdzielczość UHD 4K i 20-krotny zoom optyczny
• Wyjątkowej jakości obraz o znakomitym odwzorowaniu szczegółów
• AXIS Object Analytics – preinstalowane rozwiązanie działające na krawędzi sieci (w kamerze) pozwala na detekcję oraz klasyfikację obiektów
• Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265
• Wbudowane cyberzabezpieczenia.

Kamera jest przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków. Jej obudowa ma klasę IP66/67, IK10, NEMA 4X, co oznacza, że kamera jest odporna na pył, deszcz, śnieg i wstrząsy. Zastosowana funkcja Arctic Temperature Control umożliwia uruchamianie i użytkowanie urządzenia w temperaturach od -40°C do 50°C.

Więcej: www.axis.com/pl-pl