Strona główna Kontrola Dostępu Bezpieczeństwo wysokich lotów. Genetec zmodernizuje systemy zabezpieczeń na lotnisku Changi w Singaurze

Bezpieczeństwo wysokich lotów. Genetec zmodernizuje systemy zabezpieczeń na lotnisku Changi w Singaurze

Changi Airport Control Tower and Jewel Changi Airport

Trzyletni projekt wdrożeniowy usprawni procesy związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na lotnisku i dostarczy cennych informacji biznesowych.


Międzynarodowe lotnisko Changi w Singapurze, jeden z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie portów lotniczych na świecie, wybrała firmę Genetec, wiodącego dostawcę technologii w zakresie zunifikowanych rozwiązań zabezpieczeń, bezpieczeństwa publicznego i business intelligence do ulepszenia i unowocześnienia swoich systemów bezpieczeństwa.

W ramach trzyletniego projektu, który ma zostać zakończony do końca 2023 r., zostanie wdrożony Genetec™ Security Center, ujednolicona platforma bezpieczeństwa, która połączy systemy zabezpieczeń IP w ramach jednego intuicyjnego interfejsu, wzmacniając bezpieczeństwo lotniska, ze szczególnym naciskiem na systemy dozoru wizyjnego w jego terminalach. Projekt zlecono firmie Genetec po przeprowadzeniu rygorystycznej procedury przetargowej.

Jewel Changi Airport – Rain Vortex and Forest Valley

„Nasi klienci z portów lotniczych coraz częściej rozumieją, jak głęboki wgląd w biznes jest w stanie zapewnić Security Center, doceniają jego zdolność do informowania i tworzenia wartości dla wielu obszarów działalności lotniska, co przekłada się na poprawę ogólnego zadowolenia pasażerów i pracowników” – powiedział Giovanni Taccori, dyrektor handlowy działu Transport na region APAC w Genetec.

Więcej informacji na temat rozwiązań Genetec dla lotnisk można znaleźć pod adresem: https://www.genetec.com/solutions/industries/airports

O firmie Genetec
Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o otwartej architekturze, która łączy system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizy. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi oparte na chmurze, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.
Więcej informacji: www.genetec.com