Strona główna Telewizja Dozorowa Bezpłatne oprogramowanie Axis Guard Suite

Bezpłatne oprogramowanie Axis Guard Suite

Wraz z nadchodzącymi planami wydania darmowych i bardziej zaawansowanych rozwiązań, Axis udostępnia za darmo istniejącą już aplikację Axis Guard Suite. Jest ona dostępna do bezpłatnej instalacji we wszystkich kompatybilnych kamerach Axis od 1 kwietnia br.

Aplikacja Axis Guard Suite obejmuje narzędzia analizy ruchu i wtargnięć dla sieciowych urządzeń wizyjnych. Wykrywa zagrożenia i alarmuje personel, dzięki temu interwencja ochrony może być przeprowadzona wtedy, gdy jest rzeczywiście konieczna. Tego typu analizy mają zastosowanie szczególnie po godzinach pracy w niekrytycznych aplikacjach bezpieczeństwa, m.in. w sklepach, bankach, biurach, szkołach i lokalizacjach przemysłowych.

Od 1 kwietnia br. aplikacja Axis Guard Suite, która była już dostępna w kamerach Axis serii Q-line, może zostać również bezpłatnie pobrana dla kompatybilnych kamer Axis serii: FA-, M- i P-line z oprogramowaniem sprzętowym 7.x i nowszym. Axis Guard Suite obejmuje takie narzędzia, jak Axis Fence Guard (do wykrywania wtargnięć), Axis Motion Guard (do inteligentnej detekcji ruchu) i Axis Loitering Guard (do wykrywania włóczących się osób).

Bezp. inf. Axis Communications