Strona główna Rynek SECURITY BRIVO świętuje 20 lat innowacji w kontroli dostępu

BRIVO świętuje 20 lat innowacji w kontroli dostępu

BRIVO to światowy lider w dziedzinie systemów kontroli dostępu w chmurze. Jego misją jest dostarczanie rozwiązań innowacyjnych i prostych w użytkowaniu, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa w chmurze. Łączy ponad 20 lat doświadczenia z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Wyniki badań przeprowadzonych wśród integratorów i użytkowników końcowych tradycyjnych systemów KD wykazały duże problemy z oprogramowaniem, szczególnie pod kątem bezpieczeństwa w sieci (cybersecurity). Lokalne serwery przechowujące kluczowe informacje, takie jak dane dostępowe, można w prosty sposób zhakować. Ponadto takie systemy są drogie w utrzymaniu i mało elastyczne (nie można szybko reagować na zmiany).

System kontroli dostępu BRIVO oferuje inną architekturę, działa w chmurze. Zarządzamy nim zdalnie poprzez Internet, dzięki czemu możemy szybko reagować na bieżącą sytuację, np. ograniczając dostęp wybranych osób na dany teren. Całość komunikacji jest zawsze szyfrowana i odbywa się z serwerem w chmurze. W ten sposób dane są bezpiecznie przechowywane w profesjonalnym data center gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

BRIVO to więcej niż system KD, to platforma oferująca i łącząca w jednym systemie zdalną kontrolę dostępu, transmisję i przetwarzanie danych, dozór wizyjny, zarządzanie uprawnieniami, domofonami i windami. Ponadto pozwala na autoryzację użytkownika za pomocą urządzenia mobilnego. W efekcie nie trzeba wyrabiać każdemu pracownikowi karty zbliżeniowej czy wydawać kluczy. Wykorzystując technologię Bluetooth lub NFC, drzwi można odblokować, naciskając przycisk w aplikacji lub przykładając telefon do czytnika obok wejścia. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie optymalizujące koszty.

Postęp i nieustanny rozwój technologii sprawił, że dziś BRIVO może pochwalić się ponad 20 milionami użytkowników w 42 krajach.

Więcej na www.linc.pl