Strona główna Bezpieczeństwo biznesu Genetec zaprasza na konferencję wirtualną Connect’DX

Genetec zaprasza na konferencję wirtualną Connect’DX

Genetec, globalny dostawca technologii zunifikowanych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń, bezpieczeństwa publicznego i business intelligence, przedstawił program konferencji Genetec™ Connect’DX, pierwszych targów wirtualnych, które odbędą się od 20 do 22 kwietnia 2020 r. Będą one prowadzone w wielu językach z uwzględnieniem różnych stref czasowych.

Koncentrując się na technologii, innowacjach i wyzwaniach mających wpływ na branżę zabezpieczeń technicznych, Connect’DX stanie się wirtualnym miejscem spotkań osób zainteresowanych nauką i współpracą z profesjonalistami z branży. Specjaliści ds. bezpieczeństwa z całego świata zyskają okazję zarówno do nawiązania bezpośredniej współpracy z firmą Genetec i jej partnerami, jak i do udostępnienia platformy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Konferencja Connect’DX zapewni treści na żądanie w ciągu ponad 30 godzin. Zaplanowano również 10 godzin transmisji na żywo, szczegółowe sesje z pracownikami działu technicznego Genetec oraz zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi na żywo.

Odbędą się też panele z użytkownikami końcowymi, ekspertami i liderami, sesje edukacyjne dotyczące technologii zabezpieczeń oraz prezentacje produktów, dzięki czemu uczestnicy Connect’DX poszerzą wiedzę na temat technologii Genetec, angażując bezpośrednio osoby, które mają na nią wpływ, projektują ją i wdrażają. Wydarzenie obejmie również Pawilon Partnerów Technologicznych (Technology Partner Pavilion), w którym czołowi dostawcy oprogramowania i urządzeń z branży zabezpieczeń technicznych zaprezentują swoje najnowsze produkty oraz natywną integrację z rozwiązaniami Genetec.

Jak wiadomo z powodu globalnej pandemii targi i konferencje na całym świecie zostały odwołane. Mając to na względzie, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszej branży i postanowiliśmy zorganizować wydarzenie podobne do tradycyjnej konferencji. Przygotowaliśmy wyjątkowe spotkanie, w którym przemyślane rozmowy, panele, szkolenia i informacje o produktach staną się nowym cyfrowym doświadczeniem w sieci – powiedział Andrew Elvish, wiceprezes ds. marketingu. – Connect’DX to miejsce, do którego każdy w branży zabezpieczeń technicznych może wejść, aby się uczyć i wymieniać pomysły, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili na świecie się znajduje.

Pełna agenda Connect’DX jest dostępna online. Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować, przejdź do:
genetec.com/ConnectDX.html

O firmie Genetec

Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o architekturze otwartej, która łączy system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizę obrazu.. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi z wykorzystaniem chmury, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.
Więcej informacji: www.genetec.com