Strona główna Rynek SECURITY Internet mobilny dla firm – w każdej lokalizacji i bez zakłóceń

Internet mobilny dla firm – w każdej lokalizacji i bez zakłóceń

Szybki i niezawodny Internet to narzędzie konieczne do sprawnego prowadzenia biznesu. Przedsiębiorstwa posiadające oddziały w mniejszych miejscowościach niejednokrotnie zmagają się z problemem dostarczenia swoim jednostkom jednakowo dobrego dostępu do sieci. Z pomocą przychodzi Internet Bezprzewodowy Premium od Orange Polska, który świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma odpowiedniej infrastruktury kablowej.

Internet LTE dla firm, który zda egzamin w miejscach o słabszym zasięgu radiowym

Usługa obejmuje przeprowadzenie audytu zasięgu LTE, a następnie dostawę i instalację optymalnie skonfigurowanych urządzeń CPE, czyli routerów z kartą SIM. W przypadku, gdy zasięg radiowy wewnątrz budynku jest niewystarczający, urządzenia instalowane są na zewnątrz, a w razie konieczności wyposażane także w antenę kierunkową. Aby dodatkowo poprawić jakość usługi, w zależności od dostępu do sieci mobilnej, istnieje możliwość zastosowania różnych kart SIM.

Za niezawodne łącze i stały adres IP odpowiadają nowoczesne urządzenia z modułem LTE i agregacją dwóch pasm w standardzie CAT6, dlatego Bezprzewodowy Internet Premium sprawdzi się także w przypadku firm, korzystających z usług chmurowych (np. AWS czy Azure) oraz udostępniających przez Internet swoje aplikacje. Dostępny jako samodzielna usługa lub łącze podkładowe dla usługi Hybrydowy SD-WAN, umożliwiającej zarządzanie strukturą wielooddziałową. Każdy z wariantów może być świadczony z limitem transferu danych do 100 GB lub powyżej.

Korzyści biznesowe dla Twojej firmy

Internet Bezprzewodowy Premium to przede wszystkim prostota, wygoda i możliwość zarządzania usługą z dowolnego miejsca. Mniej formalności zapewni Ci więcej czasu na działania kluczowe dla rozwoju Twojego biznesu, a sprawne działanie sieci przełoży się na lepsze działanie aplikacji, co odczujesz w postaci oszczędności kosztowych, podczas codziennej eksploatacji rozwiązania.

Do dyspozycji klientów jest także całodobowa pomoc techniczna oraz portal Premium Support, za pomocą którego można wygodnie zgłosić potrzebę zmiany konfiguracji czy problem techniczny oraz mieć stały dostęp do danych finansowych.

Szybki audyt, dostosowany do potrzeb klienta sposób montażu i krótki termin oczekiwania na instalację, w połączeniu z niezawodnym działaniem sieci i ofertą ze stałą, określoną z góry opłatą abonamentową to usługa unikalna na naszym rynku.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://www.orange.pl/poradnik-dla-firm/siec-i-transmisja/niezawodny-internet-mobilny-dla-firm/