Strona główna Relacje IV Branżowe Spotkanie Kobiet 2018

IV Branżowe Spotkanie Kobiet 2018

Czwarta edycja Branżowego Spotkania Kobiet odbyła się  14 czerwca br. w Warszawie. W tym wyjątkowym wydarzeniu, zorganizowanym przez firmę Schrack Seconet Polska, wzięło udział kilkadziesiąt Pań, reprezentujących firmy z całego kraju – przedstawicielek kadry zarządzającej, projektantek, specjalistek z różnych dziedzin systemów bezpieczeństwa.

Obszar systemów zabezpieczeń obiektów to w większości domena mężczyzn, którzy z reguły są głównymi uczestnikami branżowych spotkań, konferencji, szkoleń czy targów. Kobiety, które wkładają równie wiele wysiłku i pracy, są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach – projektują, kosztorysują, instalują, a nawet uruchamiają systemy bezpieczeństwa, na co dzień rzadko wysuwają się na pierwszy plan. Schrack Seconet Polska w roku 2015 po raz pierwszy zorganizowała spotkanie, które było dedykowane wyłącznie Paniom – ekspertkom, specjalistkom zaangażowanym w rozwój wymagającej branży systemów zabezpieczeń.

IV Branżowe Spotkanie Kobiet rozpoczęło się w Hotelu LORD w Warszawie szkoleniem z obszaru rozwoju osobistego. Głównym jego celem było uświadomienie Paniom ogromu potencjału, jaki drzemie w każdej z nich, zainspirowanie do dalszych, dynamicznych działań, a przede wszystkim umocnienia własnej wartości i pozycji w najbliższym otoczeniu. Po dawce coauchingu, Panie relaksowały się, oglądając spektakl w Teatrze 6 Piętro. Pozytywne nastroje wieczoru zaowocowały wielogodzinnymi rozmowami, nie tylko okołobiznesowymi.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział prawie pięćdziesiąt Pań z 28 firm z całej Polski. Niezależnie od czasu współpracy pomiędzy poszczególnymi firmami, wielu Paniom to wydarzenie po raz pierwszy umożliwiło spotkanie na żywo.

Organizatorzy pragną gorąco podziękować wszystkim Uczestniczkom IV Branżowego Spotkania Kobiet – 2018, mając jednocześnie nadzieję na spotkanie za rok w jeszcze większym gronie.