Strona główna Telewizja Dozorowa Konferencja Axis Talk 2021 już 20-21 kwietnia

Konferencja Axis Talk 2021 już 20-21 kwietnia

Axis Communications już po raz drugi zaprasza na digitalowe wydarzenie Axis Talk. Tegoroczna edycja konferencji potrwa dwa dni, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o trendach rynku security i smart city, a także poznać najnowsze technologie wizyjne. Wirtualne spotkanie odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia, a udział w nim jest bezpłatny.

Axis Talk to inicjatywa skierowana zarówno do branży security, jak i przedstawicieli innych sektorów zainteresowanych sieciowymi systemami monitoringu wizyjnego, którzy pragną poznać najnowocześniejsze rozwiązania dozorowe na świecie. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Peter Rietz, dyrektor produktu oraz Johan Paulsson, CTO w Axis Communications – firmie, która jako pierwsza w historii wprowadziła na rynek sieciowe kamery.

Podczas konferencji uczestnicy usłyszą nie tylko o najnowszych trendach telewizji dozorowej, ale także poznają prognozowane kierunki rozwoju technologii oraz to, w jaki sposób odpowiada ona na współczesne wyzwania. Wśród tematów poruszanych podczas poszczególnych paneli znajdą się m.in. cyberbezpieczeństwo, IoT, AI, deep learning, termowizja, czy IP audio. Zaprezentowane zostaną także rozwiązania dla różnorodnych branż, m.in. smart city, retail, infrastruktury krytycznej, czy przemysłu.

– Cieszymy się, że już kolejny rok z rzędu mamy okazję być gospodarzami digitalowej konferencji o inteligentnych systemach dozoru. Axis Talk jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami security, co pozwala nam wspólnie wypracowywać jeszcze efektywniejsze rozwiązania, które pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo ludzi. Zapraszamy profesjonalistów, ale i pasjonatów, zarówno do wzięcia udziału w panelach, jak i do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami podczas sesji networkingowych – mówi Dagmara Pomirska z Axis Communications.

Konferencja będzie odbywać się 20 i 21 kwietnia w godzinach 9:30-13:00. Udział w niej jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie. Link do wydarzenia: tutaj.

Axis Communications oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, firma wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów.
Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki. Firma zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów.
Więcej informacji o Axis Communications można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland