Strona główna Rynek SECURITY MIPS „Shaping the New Next”

MIPS „Shaping the New Next”

Po raz 16. Milestone Systems zaprasza partnerów, klientów i media na MIPS. Ze względu na trwającą globalną pandemię koronawirusa wydarzenie odbędzie się pierwszy raz w 100% wirtualnie. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

MIPS to 2000 zarejestrowanych uczestników z całego świata. Wydarzenie pomoże podzielić się spostrzeżeniami, doświadczeniem, pokaże trendy i innowacyjne technologie przyszłości. Zarządzanie treściami video zmienia biznes i społeczeństwo, dlatego w czasie dwudniowego spotkania globalni eksperci ds. innowacji Milestone Systems wraz z partnerami podzielą się swoją wiedzą z tego zakresu. Nowy dyrektor generalny Milestone Systems Thomas Jensen opowie o tym, jak technologia wideo wyszła poza zabezpieczenia oraz o tym, jak Milestone będzie współpracować z partnerami, aby te zmiany uwzględnić. CTO Milestone Bjørn Skou Eilertsen i CSMO Kenneth Hune Petersen omówią trendy, przyspieszone wdrażanie technologii w kluczowych branżach oraz powody, dla których Milestone Systems uważa, że technologia wideo jest jak „elektryczność” XXI wieku.

MIPS nie tylko gromadzi globalną społeczność partnerów Milestone Systems i pokazuje naszą wizję przyszłości. W tym roku przyglądamy się, jak nasza technologia zarządzania video zmienia sposób w jaki pracujemy i żyjemy
– Thomas Jensen, prezes Milestone Systems

W czasie MIPS dowiesz się jaki wpływ technologia wideo ma na zarządzanie miastem. Jak poprawia ona każdy aspekt transportu oraz w jaki sposób analiza danych tworzy nowe możliwości w branży detalicznej w zakresie automatyzacji, personalizacji, a nawet walki z koronawirusem. Milestone Systems pokaże najnowsze możliwości wdrożeniowe oprogramowania do zarządzania wideo oraz zaprezentuje nowy produkt.

MIPS odbędzie się w dniach 1-2 marca dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz 2-3 marca dla wydarzeń w regionie Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się w MIPS 2021 tutaj