Strona główna Telewizja Dozorowa Mobotix Move – kamery z wbudowaną analizą obrazu

Mobotix Move – kamery z wbudowaną analizą obrazu

Portfolio MOBOTIX MOVE poszerza się o nowe kamery z rozdzielczością obrazu 2 Mpix lub 5 Mpix, obiektywem o zmiennej ogniskowej oraz klasą odporności IK 10.

Po raz pierwszy zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu do inteligentnej analizy wideo są dostępne bezpośrednio w oprogramowaniu kamer bez dodatkowych opłat.
Jednym z narzędzi analizy obrazu jest wykrycie pozostawionych lub usuniętych przedmiotów w strefie zdefiniowanej przez użytkownika. Kamery mogą też wykrywać i śledzić intruza w określonym obszarze. Aplikacje mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

Algorytmy dostosowują się do zmian monitorowanego środowiska (śnieg, deszcz, mgła). Każda próba sabotażu przez zakrycie lub zamalowanie obiektywu natychmiast uruchomi alarm. System wyzwala też ostrzeżenie, gdy osoba lub obiekt porusza się w przeciwnym do dozwolonego kierunku. Identyfikuje osoby lub pojazdy, które pozostają w określonej strefie dłużej niż zdefiniowany przez użytkownika czas.

Kamera wysyła powiadomienia o podejrzanych incydentach w czasie rzeczywistym. Zlicza obiekty wchodzące do strefy zdefiniowanej przez użytkownika.
Wszystkie nowe kamery z serii MOBOTIX MOVE zawierają bezpłatną analitykę bez dodatkowych kosztów licencji, warto ją przetestować!

Więcej informacji dostępnych na www.linc.pl