Strona główna Telewizja Dozorowa Eagle Eye Networks monitoring wizyjny w chmurze

Eagle Eye Networks monitoring wizyjny w chmurze

Organizacje coraz częściej chcą wykorzystywać kamery do wspierania procesów biznesowych, zbierania informacji statystycznych, kontroli swoich obiektów i weryfikacji standardów firmowych.

Pełna obsługa kamer analogowych i IP, ciągła analiza obrazów, podgląd wielu lokalizacji i historii nagrań czy zdalny dostęp przez przeglądarkę internetową to tylko niektóre korzyści z zastosowania platformy do nadzoru opartej na chmurze firmy Eagle Eye Networks.

Przerwy i ograniczenia w dostępie do Internetu nie stanowią problemu. Urządzenia sieciowe Eagle Eye przy braku połączenia buforują lokalnie nagrania i nadzorują status kamer. Odpowiadają też za automatyzację konfiguracji kamer i szyfrowanie połączeń z chmurą. Wielowarstwowa technologia zarządzania pasmem umożliwia aktualizację danych w momentach małego obciążenia sieci, np. w nocy. Dzięki temu system współpracuje zarówno z małymi, jak i dużymi instalacjami kamer.

Właściciele starych systemów CCTV/VSS mogą w prosty sposób korzystać z funkcjonalności chmury. Dodanie urządzeń sieciowych Eagle Eye do istniejących systemów umożliwia bezpieczny podgląd oraz kopię zapasową w chmurze. Rozbudowa systemu jest łatwa i może postępować wraz ze zmianą oczekiwań klienta, czyli przejdźmy na chmurę!

Więcej informacji dostępnych na www.smart-i.pl