Strona główna Telewizja Dozorowa Nowa kamera Wisenet 5 Mpix do montażu narożnego

Nowa kamera Wisenet 5 Mpix do montażu narożnego

Nowa kamera Wisenet TNV-8010C została skonstruowana tak, aby uniemożliwić akty wandalizmu. Zasadniczo jest produkowana z myślą o instalacji w zakładach karnych i instytucjach zdrowia psychicznego w celu zapobiegania samookaleczaniu się osadzonych i pacjentów.

Opływowa, wandaloodporna i wodoodporna konstrukcja (IP66, IP6K9K i IK10+) pozwoli na jej wykorzystanie również w kioskach bankomatowych czy windach. Obrazy o rozdzielczości 5 Mpix w proporcjach 3:4 i o rozdzielczości 2 Mpix w proporcjach 9:16, czyli w formatach korytarzowych, są przydatne do obserwacji wąskich i wysokich przestrzeni.

Kamera TNV-8010C pracuje w trybie dzień/noc i odznacza się wysoką czułością. Dostarcza kolorowe obrazy, gdy poziom oświetlenia przekroczy zaledwie 0,1 lx. Ma funkcję rozszerzania zakresu dynamiki do 120 dB, dzięki temu pozwala na wyraźne odwzorowanie szczegółów obrazu w partiach bardzo jasnych i bardzo ciemnych.

Zasilanie PoE eliminuje potrzebę instalowania zasilacza i oddzielnego okablowania zasilającego.

Zestaw wbudowanych inteligentnych funkcji analitycznych (IVA) obejmuje: wykrywanie braku ostrości oraz zmiany pola widzenia, wykrywanie ruchu, w tym wejścia/wyjścia z wyznaczonego obszaru, przekroczenie wirtualnej linii, analizę dźwięku, a także wykrywanie prób oderwania kamery od podłoża.

Więcej informacji dostępnych na www.hanwha-security.eu