Strona główna Relacje Motorola Solutions świętuje 30-lecie działalności w Polsce

Motorola Solutions świętuje 30-lecie działalności w Polsce

Foto: mat. prasowe

Motorola Solutions, globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw, świętuje 30-lecie innowacji i rozwoju w Polsce. Firma założyła swoje pierwsze biuro w Warszawie w 1993 roku i od tego czasu zwiększyła liczbę pracowników z 30 do 2600.

W tym roku przypada również 25. rocznica działalności Motorola Solutions w Krakowie, jednym z największych na świecie ośrodków firmy opracowujących innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpiecznej komunikacji radiowej, systemów monitoringu wizyjnego, analityki, cyberbezpieczeństwa i rozwiązań do centrów zarządzania dla klientów na całym świecie.

Mark F. Brzezinski, ambasador USA w Polsce, z zadowoleniem obserwuje inwestycje Motorola Solutions w kraju i docenia jej wkład w rozwój sektora technologicznego.
– Partnerstwo między Polską a Stanami Zjednoczonymi jest nadal bardzo bliskie, szczególnie takich w obszarach, jak energetyka, obronność, cyberbezpieczeństwo i komunikacja – powiedział Mark F. Brzezinski. – Jestem zaszczycony, że mogę uczestniczyć w obchodach 30-lecia Motorola Solutions w Polsce. To firma, która nieustannie wprowadza innowacje na globalny rynek, jednocześnie przynosząc korzyści społecznościom, w których działa.

– Nasza działalność w Polsce rozwija się dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i programistycznej – powiedział Jacek Drabik, Country Manager w Motorola Solutions Polska. – Dzięki ponad 1600 pracownikom działu badań i rozwoju i ponad 160 przyznanym patentom, nasz zespół odgrywa ważną rolę w opracowywaniu innowacyjnych urządzeń i oprogramowania, które pozwalają organizacjom – od agencji bezpieczeństwa publicznego po szkoły, szpitale i infrastrukturę krytyczną – pracować bezpieczniej i pewniej. Nasza kultura opiera się na tworzeniu pomysłów i wynalazków, które są napędzane różnorodnością naszych pracowników, reprezentujących ponad 40 narodowości, z doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju, łańcucha dostaw, usług wspólnych i obsługi klienta – dodaje Jacek Drabik.

O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie mobilnej łączności radiowej, systemów monitoringu wizyjnego i rozwiązań dla centrum zarządzania, wzmocnione przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą zintegrowany ekosystem technologiczny, który pomaga społecznościom być bezpieczniejszymi, a firmom zachować produktywność i bezpieczeństwo. Motorola Solutions zapoczątkowuje nową erę w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.motorolasolutions.com.

Bezp. inf. prasowa