Strona główna Kontrola Dostępu Nedap Security Management – jakość zapewniona dzięki certyfikacji ISO 27001

Nedap Security Management – jakość zapewniona dzięki certyfikacji ISO 27001

Rozwiązania Nedap Security Management w zeszłym miesiącu uzyskały kolejne potwierdzenie – certyfikat ISO 27001. Gwarantuje to, że wszystkie produkty i usługi, w tym system kontroli dostępu AEOS, są w pełni zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa informacji.

Fokko van der Zee, dyrektor zarządzający Nedap Security Management skomentował: „Jest to formalne potwierdzenie naszych ambicji, aby osiągnąć doskonałość we wszystkim, co robimy. Kluczowym aspektem tego sukcesu, jest pełne przestrzeganie przepisów i regulacji dotyczących bezpieczeństwa informacji. Ciężko pracowaliśmy przez ostatni rok, aby uzyskać tę certyfikację, będziemy nadal dążyć do osiągnięcia jeszcze wyższych standardów.”

Nedap N.V.
Firma Nedap tworzy wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania sprzętowe i programowe. Działając w skali globalnej zatrudnia ponad 680 pracowników. Firma została założona w 1929 roku i jest notowana na giełdzie Euronext Amsterdam od 1947 r. Siedziba główna znajduje się w Groenlo, w Holandii.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się:
Mardy Lammers
Marketing & Communications Nedap
+31 (0)544 471 718
mardy.lammers@nedap.com
www.nedapsecurity.com