Strona główna Telewizja Dozorowa Nowa kamera stałopozycyjna Axis – znakomita jakość obrazu w miejscach o dużym...

Nowa kamera stałopozycyjna Axis – znakomita jakość obrazu w miejscach o dużym natężeniu ruchu

Axis Communications właśnie wprowadził na rynek sieciową kamerę P1455-LE, typu bullet, oferującą wiele funkcji i rozdzielczość HDTV 1080p przy szybkości do 60 klatek/s. Jest to idealne urządzenie do wielu zastosowań związanych z dozorem wizyjnym, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nowa kamera zewnętrzna, dzięki funkcji Axis Forensic WDR, rejestruje wysokiej jakości obraz nawet wtedy, gdy obserwowana scena zawiera zarówno ciemne, jak i jasne partie. Technologia Axis Lightfinder 2.0 zapewnia znakomity obraz nawet przy bardzo słabym oświetleniu, a Axis OptimizedIR umożliwia dozór na odległość do 40 m w całkowitej ciemności.

Funkcja przystosowywania czasu ekspozycji do natężenia ruchu w kamerze znacznie zmniejsza rozmycia obrazu powodowane przez zbliżające się lub blisko położone obiekty.
Ponadto dzięki technologii edge-to-edge kamera umożliwia inteligentne łączenie w pary urządzeń sieciowych Axis, które mogą ze sobą współpracować, np. przy dwukierunkowej transmisji audio za pośrednictwem głośników sieciowych Axis. Wszystko to pozwala spełniać indywidualne wymagania klientów.

Kamera AXIS P1455-LE realizuje także funkcję Axis Edge Vault, która chroni przypisany kamerze identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Ponadto technologia Axis Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową.

Najważniejsze cechy
  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
  • Technologia edge-to-edge
  • Przystosowywanie czasu ekspozycji do natężenia ruchu
  • Udoskonalone funkcje zabezpieczeń
  • Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265

Więcej informacji jest dostępnych na www.axis.com/pl-pl