Strona główna Telewizja Dozorowa Nowy Marketing Manager w Axis Communications

Nowy Marketing Manager w Axis Communications

Jakub Łukasik, nowy Marketing Manager na Europę Wschodnią w Axis Communications

Kolejna osoba w polskim biurze  Axis Communications.  Marketing Managerem na region Europy Wschodniej został Jakub Łukasik. Będzie odpowiadał za działania promocyjne oraz marketing w Polsce, Rosji, krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, Czechach, krajach bałtyckich oraz bałkańskich. Nowe stanowisko obejmuje w ramach dynamicznie rozwijającego się zespołu regionalnego.

To kolejna zmiana w polskim biurze Axis Communications w ostatnim czasie. Do firmy dołączył niedawno Karol Dominiczak, który objął stanowisko Key Account Managera, a Agata Majkucińska awansowała na stanowisko Distribution Account Managera.

Cieszę się, że to Jakub Łukasik został nowym Marketing Managerem na Europę Wschodnią w Axis Communications. Jego doświadczenie, znajomość branży oraz najnowszych trendów, tak w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu, z pewnością przyniesie wiele korzyści naszym Klientom“ – mówi Anna Forsberg, Dyrektor Regionalna firmy Axis Communications odpowiedzialna za region Europy Wschodniej. „Wierzę, że wiedza, energia i doskonała znajomość specyfiki rynków wschodnioeuropejskich Jakuba Łukasika, pozwoli nam jeszcze skuteczniej działać i wyznaczać kierunki rozwoju tych dynamicznie rozwijających się rynków”.

Jakub Łukasik jest związany z branżą IT od ponad dziesięciu lat, w ostatnim czasie pracował w firmie IBM, gdzie odpowiadał za działania zespołu marketingu i komunikacji na rynku polskim oraz w krajach bałtyckich. Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a ponadto posiada dyplom Szkoły Głównej Handlowej. Prywatnie Jakub Łukasik jest żonaty, ma dwójkę dzieci, a czas wolny dzieli między sport i dobrą książkę.