Strona główna Kontrola Dostępu Panel odbiorczy 2N® INDOOR VIEW – urządzenie monitorujące i panel sterowania automatyką domową

Panel odbiorczy 2N® INDOOR VIEW – urządzenie monitorujące i panel sterowania automatyką domową

Kontrola dostępu firmy 2N

Wewnętrzny panel odbiorczy 2N® Indoor View wzbogacono o funkcję monitorowania wizyjnego. Dzięki możliwości wysyłania poleceń za pomocą protokołu HTTP jednostka stała się sercem inteligentnego domu. Ulepszenia te są odpowiedzią na potrzeby mieszkańców luksusowych nieruchomości w trosce o ich bezpieczeństwo i wygodę.

2N, lider globalnego rynku domofonów i systemów kontroli dostępu podłączonych do Internetu, zaktualizował 2N® Indoor View – jednostkę wewnętrzną dla ekskluzywnych budynków mieszkalnych – przeistaczając ją w urządzenie monitorujące oraz panel kontrolny zaawansowanych systemów automatyki domowej. Aktualizacja ma na celu sprostać wymaganiom mieszkańców luksusowych nieruchomości na całym świecie.
Wygoda i bezpieczeństwo domu zawsze stanowią priorytet. Dlatego też postęp technologiczny przyczynił się do większej liczby próśb ze strony właścicieli nieruchomości o projektowanie urządzeń spełniających oba te wymagania.

Kobieta przy domofonie 2NNowe oprogramowanie 2N jest na nie odpowiedzią. W rezultacie jednostka 2N® Indoor View została ulepszona na trzy sposoby:

  1. Możliwość podłączenia do czerech kamer IP. Nie ma potrzeby podłączania kamer IP do domofonu. Wystarczy, że zostaną one podłączone do tej samej sieci lokalnej co jednostka wewnętrzna. W ten sposób mieszkańcy mogą dalej używać zamontowanego w domu kolorowego siedmiocalowego dotykowego wyświetlacza 2N® Indoor View, aby monitorować korytarz, garaż i obszar za budynkiem.
  2. Wykonywanie zdjęć podczas każdego wywołania domofonu. Wyobraź sobie, że w sąsiedztwie zanotowano szereg włamań. Podejrzewasz, że włamywacze mogą zadzwonić na domofon, aby sprawdzić, czy ktoś jest w domu. Domofon 2N® Indoor View automatycznie zrobi zdjęcia podczas każdego wywołania, uwzględniając nieodebrane połączenia, i doda je do rejestru połączeń. Urządzenie wykona więcej niż jedną fotografię, jeśli osoba przy drzwiach odwróci się bokiem lub zasłoni kamerę w kluczowym momencie.
  3. Funkcja sterowania automatyką domową. Urządzenie 2N® Indoor View umożliwia wysyłanie poleceń za pomocą protokołu HTTP. Pozwala to sterować urządzeniami automatyki domowej, tym samym, korzystając z jednostki wewnętrznej, można włączyć światła, odsłonić żaluzje czy wezwać windę.

Widok mieszkania z systemem firmy 2N

2N TELEKOMUNIKACE
Pod Vinicí 20
143 01 Praha 4
Czech Republic
www.2n.cz