Strona główna Telewizja Dozorowa Program Axis Technology Integration Partner i społeczność Axis Developer Community

Program Axis Technology Integration Partner i społeczność Axis Developer Community

W Axis mocno wierzymy w potęgę partnerstwa oraz dążymy do kształtowania długofalowych i satysfakcjonujących relacji z partnerami i klientami. W przypadku partnerów punktem wyjścia do współpracy są nasze programy partnerskie, gdzie inwestujemy w udoskonalenia oraz wsparcie z myślą o długofalowych rezultatach.

Na przestrzeni lat wprowadzaliśmy zarówno nowe programy, jak i nowe korzyści w programach już istniejących. Przykładem jest społeczność Axis Developer Community uruchomiona w 2018 r. i licząca obecnie ponad 18 tys. członków, która zapewnia indywidualnym programistom wsparcie w postaci dostępu do narzędzi, dokumentacji i informacji. Naszym następnym krokiem było uruchomienie w listopadzie 2021 r. programu Technology Integration Partner — nowego programu przeznaczonego dla partnerów technologicznych i programistycznych, którzy dysponują komercyjnym produktem uzupełniającym produkty Axis w ramach kompleksowego rozwiązania, zastępującego niejako dotychczasowe programy.
W związku z tym, programy Application Development Partner (ADP) i Technology Partner Program (TPP) zostaną wycofane 31 maja 2022 roku.

Społeczność Axis Developer Community nie tylko oferuje dostęp do szerokiej gamy narzędzi programistycznych, ale stanowi też forum, na którym programiści zajmujący się integracją oprogramowania z produktami i technologiami Axis mogą współpracować oraz wymieniać się pomysłami i informacjami. Głównym celem społeczności Axis Developer Community jest zapewnianie wsparcia indywidualnym programistom, którzy do niej należą, oraz rozwiązaniom programowym opracowanym dla produktów Axis.

Bezp. inf. Zespół społeczności Axis Developer Community