Strona główna Relacje Innowacyjne rozwiązania Dahua dla System Integratorów

[RELACJA] Innowacyjne rozwiązania Dahua dla System Integratorów

Blisko 100 osób uczestniczyło w najnowszym wydarzeniu dedykowanym integratorom systemów, które pod koniec października Dahua Technology Poland zorganizowała w Toruniu.

– To już drugie w tym roku wydarzenie poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom AI oferowanym przez Dahua. Tym razem zaprosiliśmy partnerów z północnej i centralnej Polski. Przygotowaliśmy dla nich ciekawe prezentacje prowadzone przez naszych ekspertów oraz stoiska, na których można było przetestować działanie urządzeń – powiedział Artur Prusinowski, Country Manager Poland.

Spotkanie było okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami, które przedstawił Maciej Pietrzak, Technical Manager. Jak sam podkreślił: Dahua inwestuje w rozwój swoich rozwiązań nie tylko hardwarowych, ale i softwarowych. Tylko taka strategia przynosi konkretne efekty, które pozwalają zaspokoić rosnące potrzeby naszych klientów.

Z możliwościami oprogramowania DSS Pro zapoznał uczestników Mariusz Kulik, menedżer produktu, natomiast o termowizji opowiadał Marian Maroszek, inżynier wsparcia technicznego.

Nie zabrakło ciekawych dyskusji i możliwości nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

Więcej informacji znajdzie się w numerze 6/2023 „a&s Polska”.