Strona główna Relacje Konferencja Ochrona Fizyczna vs Technologia

[Relacja] Konferencja Ochrona Fizyczna vs Technologia

Nietypową formułę przyjęła firma Linc Polska, która w pierwszych dniach czerwca w Hotelu Windsor w Serocku zorganizowała konferencję pt. „Ochrona Fizyczna vs Technologia”.
Dwudniowe wydarzenie, przygotowane przy współpracy firm: Kronos Polska, Orange Polska, Qnap, a także  partnerów technologicznych: FLIR, MOBOTIX, STROPS, Tattile, Wavestore, Xtralis by Honeywell, Zepca, składało się z szeregu prezentacji i prelekcji, a także warsztatów koncentrujących się na praktycznych aspektach przedstawianych rozwiązań.

Konferencję skierowano do przedstawicieli firm z branży ochrony, projektantów systemów zabezpieczeń, osób odpowiedzialnych za ochronę techniczną oraz fizyczną dużych obiektów, w tym infrastruktury krytycznej.

Celem spotkania było zaprezentowanie przyszłościowych rozwiązań służących do ochrony osób i mienia. W trakcie licznych dyskusji zastanawiano się nad dylematem na co stawiać: na ochronę fizyczną czy technologię? Najczęściej dochodzono do wniosku, że ochrona fizyczna powinna być wsparta najnowszymi technologiami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konferencji (fot. Iwona Krawiec)