Strona główna Relacje Milestone Integration Day w Warszawie

[Relacja] Milestone Integration Day w Warszawie

Milestone Systems, światowy lider opartego na otwartej platformie oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym, kolejną edycję spotkań z cyklu Milestone Integration Day zorganizował 5 września w Warszawie. Do udziału w niej zaprosił partnerów technologicznych, firmy: Axis Communications, AnyVision, Bosch, Hanwaha Techwin, Scylla, Vanderbilt i Vivotek.

W trakcie konferencji omówiono działanie platformy Milestone i korzyści, jakie przynosi integracja systemów zabezpieczeń. „Technologia i zdolność do innowacji nigdy nie były ważniejsze, ponieważ firmy szukają nowych sposobów na wzrost sprzedaży, zwiększenie wydajności operacyjnej i poprawę jakości obsługi klienta. Szybki postęp w zakresie Internetu Rzeczy i sztucznej inteligencji pozwala uzyskać lepszy i szybszy ogląd sytuacji, przenosząc dozór wideo poza obszar tradycyjnych systemów zabezpieczeń” – powiedział Anders Johansson, Director, Distribution & Emerging Markets.

Anders Johansson, Director, Distribution & Emerging Markets

Blisko 100 gości – partnerów i klientów końcowych – miało okazję poznać nowości z oferty firmy, w tym Milestone XProtect® Corporate z certyfikatem GDPR-ready, pierwszym oprogramowaniem do zarządzania materiałem wizyjnym, które otrzymało certyfikat przyznawany przez niezależny i ceniony na świecie instytut EuroPriSe. „Certyfikacja obejmuje wszystkie podstawowe możliwości Milestone XProtect Corporate związane z cyberbezpieczeństwem. Dostarczyliśmy pełen zestaw narzędzi, w tym obszerny przewodnik z gotowymi do użycia szablonami, aby pomóc integratorom systemów i użytkownikom końcowym w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze systemów dozoru wizyjnego zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO” – podkreślił Dmitrij Bazajevs, Country Manager w Milestone Systems.
Dużo uwagi gospodarze poświęcili na przedstawienie zasad wsparcia technicznego, zaprezentowali też nowy panel klienta do rozwiązań w chmurze. Szerzej omówiono rozwiązaniom Milestone Systems dla Smart City oraz handlu detalicznego.

Na konferencji liderzy branży zaprezentowali sposoby na szybszy wzrost wydajności operacyjnej przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Jak wzbogacić system monitoringu wizyjnego o dodatkowe funkcje inteligentne doradzał Ara Ghazaryan z firmy Scylla. O tym, jak prosta może być integracja systemów opowiadał Adam Brzezicki z Axis Communication, a zalety współpracy platformy Better Tomorrow firmy AnyVison z rozwiązaniami Milestone zaprezentowali Bogna Ettinger i Sa’ar Klein. Natomiast kompleksową ofertę systemów zabezpieczeń Bosch i Milestone zaprezentował Maciej Wróbel z Bosch Building Technologies.

Prezentowane przez gospodarzy i partnerów technologicznych rozwiązania można było również przetestować na specjalnie przygotowanych stoiskach. Była to też doskonała okazja do wymiany poglądów i rozmów biznesowych z przedstawicielami firm.

O Milestone Systems
Milestone Systems jest wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym opartego na otwartej platformie. Technologia ta zapewnia bezpieczeństwo, chroni zasoby danych i tym samym zwiększa efektywność biznesową firm. Dzięki otwartej platformie firma wspiera współpracę i innowacje w zakresie rozwoju i stosowania technik sieciowej transmisji obrazu, oferując niezawodne i skalowalne rozwiązania z powodzeniem wdrożone w ponad 150 tys. realizacji na całym świecie. Założona w 1998 r. firma Milestone wchodzi w skład międzynarodowej grupy Canon.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.milestonesys.com