Strona główna Telewizja Dozorowa Teledyne FLIR – najnowsze kamery z serii FH

Teledyne FLIR – najnowsze kamery z serii FH

Bi-spektralne kamery marki Teledyne Flir to wytrzymałe urządzenia stałopozycyjne, które łączą obrazowanie termowizyjne z obrazowaniem widzialnym 4K. Połączenie tych cech zapewnia niezawodność w wykrywaniu intruzów, a tym samym bezpieczeństwo w strefie ochrony obwodowej bez względu na warunki atmosferyczne.

Wbudowane funkcje analityczne oparte na konwolucyjnej sieci neuronowej (CNN) z dużą dokładnością wykrywają i jednocześnie klasyfikują zagrożenia (osoby, pojazdy). Wychwytują obiekty poruszające się zarówno z dużą, jak i małą prędkością, minimalizując przy tym fałszywe alarmy.

Dzięki połączeniu komplementarnych technologii kamery Teledyne FLIR umożliwiają nieszablonowe podejście do projektowania systemów zabezpieczeń – zapewniając skuteczną ochronę obiektów, niezależnie od pory dnia i pogody. Nie tylko warunki atmosferyczne mają wpływ na pogorszenie widoczności, ale dym czy rozpylony gaz równie skutecznie uniemożliwia pracę kamer z obrazowaniem widzialnym – wtedy nieoceniona okazuje się technologia termowizyjna.

Tak właśnie działają nowe kamery Teledyne FLIR z serii FH.

Bezp. inf. Linc Polska