Strona główna Kontrola Dostępu Integracja systemu RACS 5 z systemem rezerwacji biurowych URVE Smart Office

Integracja systemu RACS 5 z systemem rezerwacji biurowych URVE Smart Office

System kontroli dostępu klasy Enterprise o nazwie RACS 5 firmy Roger zyskał w ostatnich 5 latach sprzedaży renomę atrakcyjnego, sprawdzonego rozwiązania na rynku projektowym.

Przekłada się to zarówno na kolejne realizacje, jak i zainteresowanie innych dostawców rozwiązań na tym rynku. Kolejną firmą, która zdecydowała się na integrację swoich rozwiązań z systemem RACS 5, jest Eveo — uznany dostawca rozwiązań z zakresu smart office.

Integracja systemu URVE Smart Office z systemem RACS 5 została zrealizowana za pośrednictwem tzw. usługi Serwera Integracji. Oprogramowanie URVE Smart Office pozwala na wygodne zarządzanie pomieszczeniami konferencyjnymi, biurkami, miejscami parkingowymi, szafkami i innymi dowolnymi zasobami w biurze. Użytkownicy mogą korzystać ze Smart Office za pomocą aplikacji instalowanej na telefonie komórkowym lub za pośrednictwem interaktywnego panelu. Umożliwia rezerwację pokoi spotkań, sprawdzanie i współtworzenie harmonogramów dostępności przestrzeni biurowej. Na podstawie rezerwacji system Eveo tworzy użytkownika w systemie RACS 5 i nadaje mu czasowe uprawnienia dostępu do przejść i pomieszczeń. Rozpoznawane i rejestrowane jest też skorzystanie użytkownika z zarezerwowanego pomieszczenia.

Rozwiązanie znajduje zastosowanie przede wszystkim w biurowcach, ale można je z powodzeniem wykorzystać wszędzie tam, gdzie trzeba dynamicznie i sprawnie zarządzać przestrzenią biurową.

Bezp. inf. Roger