Strona główna Zapowiedzi Webinar: Zestaw do zadań specjalnych ADPRO PRO E + IntrusionTrace

Webinar: Zestaw do zadań specjalnych ADPRO PRO E + IntrusionTrace

Już 29 września (wtorek) o godz. 11:00 ponownie startujemy ze szkoleniami online. Zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy zalety zastosowania zestawu składającego się z czujki podczerwieni ADPRO PRO E + IntrusionTrace, ich możliwości oraz techniczne aspekty instalacji. Z seminarium dowiesz się m.in.:

• Jak działają czujki podczerwieni?
• Jak prawidłowo zainstalować czujkę?
• Jak zintegrować czujkę z wideo analizą?
• Gdzie można je stosować?
• Jaka jest wartość dodana wprowadzenia zestawu do systemu?

Zestaw specjalny ADPRO PRO E + IntrusionTrace jest zaawansowanym rozwiązaniem umożliwiającym wczesne i niezawodne wykrywanie zagrożeń połączone ze skuteczną weryfikacją wideo. Produkty stanowią spójną całość, umożliwiającą ochronę całego monitorowanego obszaru. Dzięki temu system zabezpieczenia technicznego z konwencjonalnego monitoringu zmienia się w proaktywny system zapobiegania niebezpieczeństwom i zagrożeniom.

Seria pasywnych detektorów podczerwieni ADPRO PRO-E została zaprojektowana w celu zapewnienia niezawodności i skuteczności detekcji. Nowa generacja czujek PIR powstała w oparciu o najlepsze praktyki w ochronie obwodowej.

Detekcja wtargnięć jest kluczowa w ochronie perymetrycznej. IntrusionTrace to inteligentna i wydajna analiza wideo do wykrywania intruzów w czasie rzeczywistym. Dzięki kalibracji głębi obrazu oraz strefom detekcji skojarzonym z ziemią jest doskonałym narzędziem ochrony perymetrycznej.

Nie czekaj! Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapisz się!

Więcej informacji na temat nadchodzących szkoleń: https://www.linc.pl/szkolenia/