Strona główna Zapowiedzi Cykl warsztatów CCTV EXPERT AKADEMIA startuje z nową tematyką

[Zapowiedź] Cykl warsztatów CCTV EXPERT AKADEMIA startuje z nową tematyką

Już w październiku 2019 rusza w całej Polsce (11 lokalizacji) organizowany przez ALPOL i Dahua Technology Poland cykl lokalnych spotkań eksperckich przeznaczonych dla środowiska i branży systemów zabezpieczeń i ochrony mienia CCTV EXPERT AKADEMIA.

SPECJALISTYCZNE WARSZTATY: TECHNOLOGIA INTELIGENTNEJ ANALIZY OBRAZU AI oraz TERMOWIZJI CCTV

Wydarzenie (szkolenia warsztatowe dla praktyków) o charakterze “specjaliści dla specjalistów” odbywać się będzie w kilkunastu lokalizacjach i terminach w 2019 i 2020 roku (Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Bielsko Biała, Ostrów Wielkopolski, Szczecin, Gliwice, Rzeszów) i będzie poświęcone merytorycznym aspektom rozwiązań technologicznych, podnoszących efektywność systemów zabezpieczeń i usług ochrony.

„Obserwujemy nieustanny wzrost zainteresowania tematyką inteligentnej analizy obrazu, biometrii, ochrony perymetrycznej. Także termowizja staje się narzędziem coraz bardziej powszechnym w systemach monitoringu. Chcąc nadążyć za rozwojem technologii i wymagań rynku należy stale poszerzać i aktualizować swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań. Cykl lokalnych szkoleń specjalistycznych, niedostępnych dotąd na taką skalę na rynku, organizowanych w formie praktycznych warsztatów jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Chcemy w ten sposób zaoferować wartość dodaną w postaci wiedzy potrzebnej na rynku” – mówi Paweł Zemła Dyrektor Handlowy ALPOL Sp. z o.o.

Redakcja “a&s Polska” objęła wydarzenie patronatem medialnym.
Więcej szczegółów na http://cctv-expert.pl/cea lub na www.e-alpol.com.pl