Strona główna POLECAMY DIGITAL ECONOMY FORUM – I edycja konferencji Rzeczpospolitej

[Zapowiedź] DIGITAL ECONOMY FORUM – I edycja konferencji Rzeczpospolitej

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę technologiczną oraz ekspercką z zakresu finansów, bankowości, ubezpieczeń i e-commerce. Digital Economy Forum odbędzie się już 5-6 kwietnia w ICE Congress Centre w Krakowie.

Wydarzenie to jest okazją do spotkania świata cyfrowego ze światem nowoczesnej ekonomii, bankowości, finansów, ubezpieczeń i handlu. To miejsce dyskusji przedstawicieli ekspertów z globalnych korporacji finansowo-księgowych, lokalnych banków, samorządowców, polityków oraz przedstawicieli środowiska start-up’owego, które odpowiada za innowacje w sektorze.

Keynote Speech: prof. Piotr Płoszajski (SGH)
Expert Speech: Aleksandra Przegalińska, PhD (MIT)

Pierwszego dnia odbędą się prelekcje i debaty eksperckie, których tematyka skupi się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w obszarze bankowości, finansów i e-commerce, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w bankowości, socjologii cyfryzacji i budowaniu zaufania konsumenckiego do instytucji finansowych.

Dzień drugi to panele eksperckie, case studies, one-to-one discussion, wystąpienia specjalistyczne w 6 ścieżkach tematycznych: Cybersecurity, Big Data, Innovations, Startups fin-tech/insure-tech, Artificial Intelligence, Blockchain.

To dwa dni intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk i efektywnych rozwiązań!
W przestrzeni konferencji będzie dostępna strefa Q&A, do której zapraszamy wybranych prelegentów oraz część wystawiennicza.

Czasopismo A&S Polska objęło patronatem konferencję.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – konieczna jest rejestracja: https://digitaleconomyforum.evenea.pl/

Więcej informacji na http://digitaleconomy.pl/