Strona główna Sygnalizacja Pożarowa Ciągłość działania Schrack Seconet w dobie pandemii w Polsce i na świecie

Ciągłość działania Schrack Seconet w dobie pandemii w Polsce i na świecie

W związku z panującą epidemią koronawirusa na świecie Schrack Seconet informuje swoich partnerów i klientów o pełnej gotowości do nieprzerwanego działania we wszystkich obszarach aktywności. Pracownicy firmy w oddziałach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie pozostają nieprzerwanie do dyspozycji swoich partnerów i klientów. Niezmiennie działa również wsparcie techniczne wraz z paletą uruchomionego w połowie marca cyklu szkoleń online, kierowanych zarówno do projektantów, jak i programistów – wdrożeniowców, serwisantów.

Nieprzerwane wsparcie dla Klientów Schrack Seconet
Zdrowie partnerów, klientów i pracowników jest dla firmy Schrack Seconet w tej wyjątkowej sytuacji najwyższym priorytetem, dlatego też wprowadzono w organizacji środki ostrożności, które mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa i ograniczenie jego skutków społecznych. Wprowadzone w życie nowe zasady i narzędzia wspierające realizację misji przedsiębiorstwa mają na celu utrzymanie wysokiej jakości współpracy ze wszystkimi interesariuszami firmy. Pracownicy firmy wykonują swoje obowiązki w większości zdalnie, a niezbędna część personelu, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, wykonuje swoje prace w biurze. Każde regionalne biuro handlowe dostępne jest telefonicznie oraz mailowo. Wszystkie numery telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna naszych pracowników są aktywne i działają bez zakłóceń.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników w firmie ograniczono podróże służbowe – zarówno zagraniczne, jak i krajowe. W razie potrzeb dysponujemy szeregiem narzędzi umożliwiających pełną, zdalną komunikację z pojedynczymi osobami i grupami zainteresowanymi dyskusją z nami.

Firma nie zaprzestaje także działalności szkoleniowej. Już w połowie marca został zainicjowany nowy program szkoleń online. Wdrożono szkolenia jednodniowe dla projektantów, a także trzydniowe zaawansowane kursy dla specjalistów – programistów. Jesteśmy także gotowi do prowadzenia prezentacji indywidualnych na życzenie w pełnym zakresie produktowym. Aktualna lista szkoleń jest dostępna na dedykowanej do tego stronie: www.wydarzenia.schrack-seconet.pl.

Zarówno dział logistyki Schrack Seconet AG w Wiedniu, jak i w Polsce dokładają wszelkich starań, aby realizowane dostawy odbywały się z zachowaniem jak najwyższej jakości i bez zbędnych opóźnień. Utrudnienia w ograniczeniu ruchu transgranicznego, lądowego i lotniczego nie spowodowały jak dotąd przerwania łańcucha dostaw, a procesy produkcji realizowane przez nasze fabryki w Niemczech i Austrii nie odnotowały zakłóceń rzutujących na ich sprawność.

Sytuacja jest jednak monitorowana na bieżąco, a o wszelkich ważnych wydarzeniach w tym zakresie będziemy powiadamiać wszystkich zainteresowanych na naszych stronach internetowych oraz w specjalnych komunikatach. W razie rozwoju negatywnych scenariuszy nasze plany utrzymania ciągłości i reagowania na sytuacje nadzwyczajne będą uruchamiane bez zbędnej zwłoki.

W związku z niepewnością co do dalszego przebiegu pandemii w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, firma zmuszona jest odwołać wszystkie wydarzenia zaplanowane do końca czerwca 2020 roku, a związane z gromadzeniem się większych grup ludzi, m.in.: szkolenia stacjonarne – projektowe i specjalistyczne w regionach, Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa oraz Branżowe Spotkanie Kobiet. W sprawie możliwości organizacji wydarzeń planowanych na drugą połowę roku, Schrack Seconet Polska będzie informowała rynek w osobnych komunikatach prasowych spodziewanych na przełomie maja i czerwca br.

Osoby do kontaktu:
Marta Nowak – Dyrektor Marketingu
marta.nowak@schrack-seconet.pl