Strona główna Relacje Axis Forum 2016

[FOTORELACJA] Axis Forum 2016

Doroczne spotkanie Axis Forum 2016 odbyło się 6 października 2016 r. Eksperci z firmy Axis Communications przedstawili najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie telewizji dozorowej. W trakcie spotkania, które odbyło się w Domu Handlowym Vitkac w Warszawie, nagrodzono także najlepszych uczestników Programu Partnerskiego Axis. Gościem specjalnym spotkania była Anna Forsberg, Dyrektor Regionalna na Europę Wschodnią w Axis Communications.

Tegoroczne Axis Forum po raz pierwszy zostało zorganizowane w nowej formule. Od tego roku konferencja przekształciła się w platformę będącą miejscem wymiany doświadczeń zarówno dla partnerów i dystrybutorów Axis Communications, jak i klientów końcowych korzystających z dostarczanych przez firmę rozwiązań – dotychczas spotkania skierowane były wyłącznie do Partnerów Axis.

Podczas spotkania wręczono nagrody dla członków Programu Partnerskiego Axis. Tytułem Partnera Roku 2016 i pamiątkową statuetką nagrodzono firmę mvb ze Szczecina, za najlepszy Debiut Roku 2016 uznano IB Systems Sp. z o.o., a nagrodę za najbardziej dynamiczny wzrost otrzymała firma Elstech. W trakcie forum zaprezentowano także dwa wyjątkowe wdrożenia, które zrealizowano z wykorzystaniem rozwiązań Axis – system monitoringu miejskiego w Łodzi oraz zabezpieczenia Domu Handlowego Vitkac.

Zależy nam, aby nasze Forum stało się platformą do współdzielenia informacji, która pozwoli nam na jeszcze lepszą komunikację z partnerami i klientami. Wiemy, że w tak innowacyjnej i szybko zmieniającej się branży, jak sieciowe systemy zabezpieczeń, współpraca jest kluczem do sukcesu. Nasza sieć partnerów, resellerów i integratorów to wielki atut, dzięki któremu byliśmy i wciąż jesteśmy liderami rynku.
– mówi Agata Majkucińska, Key Account Manager Poland & Baltics w Axis Communications

 

Podczas wydarzenia przedstawiono najciekawsze nowości z portfolio rozwiązań Axis oraz zapowiedzi zbliżających się premier rynkowych. Eksperci z firmy zaprezentowali także koncepcję kompleksowych rozwiązań dla poszczególnych segmentów rynku, które umożliwią najlepsze wykorzystanie parametrów i technologii dostępnych w urządzeniach Axis.

fot. Magdalena Wiśniewska-Krasińska