Strona główna Relacje Konferencja Hanwha Techwin w Barcelonie

[Fotorelacja] Konferencja Hanwha Techwin w Barcelonie

W obecności ponad 200 delegatów, którzy przybyli na konferencję Wisenet w Barcelonie 14 marca 2017 Dyrektor Zarządzający Hanwha Techwin dr Bob (H.Y.) Hwang ogłosił wprowadzenie lepszych warunków gwarancyjnych dla uczestników programu partnerskiego Hanwha Techwin – STEP.

Od teraz partnerzy posiadający w programie STEP status Srebrny, Złoty lub Platynowy otrzymują 5 lat gwarancji, która obejmuje części urządzeń oraz darmowy serwis przy naprawie wszystkich kamer IP i rejestratorów sieciowych, wyłączając usterki obiektywów z regulacją zoomu i ostrości, silników pan/tilt i złącz obrotowych kamer PTZ oraz dysków twardych rejestratorów. Te elementy dalej będą objęte 3-letnią gwarancją.

Firmy biorące udział w Programie STEP mogą korzystać z wielu płynących z niego korzyści, które pomogą im zwiększyć udział w rynku. Wśród nich znajdują się stałe rabaty na zakupy urządzeń, specjalne ceny na zgłoszone projekty, wsparcie marketingowe, narzędzia techniczne oraz darmowe szkolenia.

Budowanie zaufania

“Nasze kamery marki Wisenet oraz rozwiązania rejestracji dowiodły już swojej wyjątkowej jakości. Zdecydowaliśmy się nagrodzić lojalność uczestników programu STEP oferując im doskonałe warunki gwarancji, które oni mogą zaoferować swoim klientom” – powiedział dr Bob (H.Y.) Hwang.

“Jest to kolejny krok demonstrujący naszą pewność co do jakości wykonania, jaką cechują się nasze produkty. Jest ona jednym z wielu sposobów, w jaki budujemy naszą reputację jako niezawodnego producenta pełnej gamy rozwiązań dla systemów dozoru wizyjnego.”

5-letnią gwarancją mogą cieszyć się partnerzy o statusie Srebrnym, Złotym i Diamentowym. Pozostali instalatorzy i integratorzy systemów w dalszym ciągu korzystają ze standardowych warunków gwarancyjnych – trzech lat gwarancji.

Nowe Wisenet X

Wisenet X to seria 26 nowych kamer o rozdzielczości 2 i 5 megapikseli wykorzystujących kompresję H.265. Kamery są wyposażone w procesor przetwarzający o największej mocy obliczeniowej, jaki kiedykolwiek zastosowano w całej linii kamer sieciowych. Zespół Hanwha Techwin pokazał, że dzięki nowej architekturze, opartej na jednym chipsecie, kamery Wisenet X charakteryzują się doskonałą wydajnością przetwarzania oraz mnogością funkcji i funkcjonalności, do których zaliczamy:

  • najlepszy ma świecie WDR bez artefaktów wywołanych ruchem obiektów
  • doskonałe działanie w trudnych warunkach oświetleniowych
  • WiseStream II redukujący ilość wytwarzanych danych wideo nawet o 99%
  • dwa gniazda na karty pamięci pozwalające umieścić w kamerze nawet 512 GB pamięci do nagrań
  • stabilizacja obrazu wykorzystująca czujnik przyspieszenia zapobiegająca wpływowi na obraz drgań i wibracji
  • analityka audio rozpoznająca takie dźwięki, jak strzały z pistoletu, eksplozje, krzyki, tłuczone szkło.

“Wierzymy, że niezrównana jakość obrazu, efektywne wykorzystanie pasma sieciowego oraz wygoda użytkowania spowodują, że Wisenet X wyznaczy nowy standard wśród kamer sieciowych do systemów dozoru wizyjnego” – powiedział dr Bob (H.Y.) Hwang. “Wraz z ostatnio wprowadzonymi do oferty kamerami serii Wisenet P (P – Premium) o rozdzielczości obrazu 4K i bogatymi w funkcje kamerami serii Wisenet Q, nowe produkty Wisenet X tworzą spójną i nowoczesną linię, która może konkurować z innymi w dowolnym projekcie sieciowego systemu dozoru wizyjnego.”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej konferencji (fot. Iwona Krawiec):