Strona główna Rynek SECURITY Genetec powiększa zespół w Polsce

Genetec powiększa zespół w Polsce

Wychodząc naprzeciw zwiększonemu zapotrzebowaniu na rozwiązania Genetec, firma postanowiła powiększyć polski zespół. Od początku września 2021 r. klientów wspomaga Bartłomiej Bzymek, zajmując stanowisko Key Account Managera dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Bartłomiej Bzymek
Bartłomiej Bzymek

Bartłomiej Bzymek ma ponad 10-letnie doświadczenia na rynku zabezpieczeń technicznych. Karierę rozpoczął od pracy dla integratorów systemów zabezpieczeń oraz takich producentów rozwiązań security, jak Assa Abloy i Avigilon. Doświadczenie zdobywał również u jednego z partnerów Genetec w Polsce, gdzie był zaangażowany w projekty bazujące na rozwiązaniach Genetec oraz urządzeniach Bosch i Axis Communications.

– Cieszymy się z obecności Bartka w zespole Genetec, ponieważ z uwagi na jego duże doświadczenie na rynku kontroli dostępu jest dla nas cennym pracownikiem. Dzieląc się wiedzą i wspierając naszych klientów przyczyni się do dalszego rozwoju firmy w regionie – powiedział Jakub Kozak regionalny menedżer sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią.

O firmie Genetec
Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o architekturze otwartej, która łączy system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizy. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi oparte na chmurze, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.
Więcej informacji: www.genetec.com