Strona główna Kontrola Dostępu Kay Ohse nowym Country Managerem na kraje DACH i region ECE w...

Kay Ohse nowym Country Managerem na kraje DACH i region ECE w Genetec

Genetec, globalny dostawca technologii zunifikowanych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń, bezpieczeństwa publicznego i business intelligence, w marcu br. powołał nowego Country Managera na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii (DACH) oraz Europy Środkowo-Wschodniej (ECE). Został nim Kay Ohse, ekspert ds. IT, telekomunikacji i audio-wideo. Będzie on odpowiedzialny za kontynuację rozwoju Genetec w tym regionie.

W ciągu ostatnich kilku lat Genetec odniósł wiele sukcesów, stając się ekspertem od zintegrowanego bezpieczeństwa. Firma ma bardzo bogate portfolio produktów, jestem gotowy na podjęcie tego nowego ekscytującego wyzwania – powiedział Kay Ohse. – Moim celem jest rozszerzenie zespołu sprzedaży DACH i ECE. W ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami handlowymi będziemy rozwijali oraz wdrażali innowacyjne i kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa w wielu sektorach gospodarki.

Kay Ohse przeszedł do firmy Genetec z Kramer Electronics, międzynarodowego producenta rozwiązań audio i wideo, gdzie zajmował stanowisko Country Managera i był odpowiedzialny za rozwój kanałów oraz sprzedaż hurtową w Niemczech. Wcześniej pracował jako wiceprezes ds. sprzedaży w Oracle Germany oraz Deutsche Telekom w dziale produktów i innowacji. Doświadczenie zdobywał także jako Country Manager DACH i ECE w firmie Polycom.

Z przyjemnością witam Kaya Ohse w roli Country Managera. Ma on międzynarodowe doświadczenie w budowaniu i rozwoju zespołów sprzedażowych. Jestem przekonany, że odniesie sukces w realizacji naszych ambitnych celów w podległym mu regionie – powiedział Francesco Serra, wiceprezes ds. Sprzedaży w Europie w firmie Genetec.

O firmie Genetec
Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o otwartej architekturze, która łączy system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizy. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi oparte na chmurze, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.
Więcej informacji: www.genetec.com