Strona główna Rozległe i rozproszone MAGOS Systems – RADAR w branży security!

MAGOS Systems – RADAR w branży security!

MAGOS Systems jest producentem radarów kierunkowych o zasięgu nawet 1 km, przy zachowaniu rozdzielczości poniżej 1 m. Pojedynczy radar zapewnia pokrycie terenu nawet 120° w poziomie i 30° w pionie.

Dzięki temu strefa martwa praktycznie nie występuje, a możliwość połączenia trzech radarów w jeden system oferuje pełne zabezpieczenie 360°. Zastosowanie jednego radaru umożliwia nadzorowanie terenu o powierzchni nawet 500 tys. m2, z możliwością wykluczenia dowolnych stref, w których ruch jest dopuszczony. Kolejnym ważnym atutem systemu jest możliwość bezpośredniego połączenia z kamerą obrotową (Onvif). Funkcjonalność ta umożliwia natychmiastową obserwację, weryfikację i śledzenie wykrytego intruza. Zastosowanie radarów pozwala na znaczną redukcję liczby kamer, czujników i okablowania, niezbędnych do zabezpieczenia rozległego terenu.

Radar jest pyło- i wodoszczelny, komunikuje się po sieci LAN i ma pobór mocy zaledwie 3-5 W (bezpośrednio z zasilania PoE). Dostępne modele o zasięgu 250, 500 i 1000 metrów pozwalają dopasować konfigurację do różnorodnych warunków pracy. System nie wymaga dodatkowych homologacji czy zezwoleń. Wykorzystuje nielicencjonowane pasma cywilne, więc można go z powodzeniem stosować w krajach UE. System radarowy MAGOS jest zintegrowany z takimi platformami VMS, jak FLIR Latitude, Milestone, Genetec, Avigilon, EXACQ jak i wieloma innymi.

Więcej info na www.linc.pl