Strona główna Rozległe i rozproszone NOWOŚĆ! Prosty system alarmowy bez centrali i skomplikowanego montażu

NOWOŚĆ! Prosty system alarmowy bez centrali i skomplikowanego montażu

Niebawem na polskim rynku w ofercie Optex będzie dostępny moduł kamery VXi-CMOD. Rozszerza on funkcjonalność zewnętrznych czujek PIR z serii VXi.

CMOD to bezprzewodowy moduł kamery panoramicznej HD o kącie widzenia 180o, umożliwiającej rejestrację obrazu w ciemności. Razem z czujkami z serii VXi tworzy kompletne rozwiązanie do wizyjnej weryfikacji alarmów. Szczególnie dobrze sprawdza się w użytkowaniu w warunkach domowych.
Jak to działa? Czujkę VXi wraz z modułem VXi-CMOD podłączamy do prądu i Wi-Fi. Kolejnym elementem systemu jest intuicyjna w obsłudze aplikacja na telefon, dzięki której otrzymujemy powiadomienia. Możemy też sami „podejrzeć”, co dzieje się w nadzorowanym obszarze.

Zestaw można wykorzystać nie tylko do detekcji intruza, ale także do monitorowania aktywności wokół domu, np. powrót domowników, przybycie kuriera czy niezapowiedziani goście.
Sprawdzona konstrukcja czujki VXi zapewnia odporność na małe zwierzęta. Innowacyjne podejście firmy OPTEX do ochrony obiektów mieszkalnych może znaleźć wiele zastosowań.

Więcej informacji na stronie
www.optex-europe.com