Strona główna Telewizja Dozorowa Nowe funkcje kamer serii equIP® sieciowych rejestratorów i oprogramowania zarządzającego Honeywell MAXPRO™

Nowe funkcje kamer serii equIP® sieciowych rejestratorów i oprogramowania zarządzającego Honeywell MAXPRO™

Firma Honeywell wprowadziła na rynek zmodernizowaną serię kamer equIP®, nowe rejestratory NVR MAXPRO oraz oprogramowanie do zarządzania obrazem VMS MAXPRO z rozbudowanymi możliwościami. Zaprojektowano je do ochrony złożonych inwestycji, jednocześnie z myślą o ułatwionej obsłudze systemu przez operatorów i obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

Algorytmy analizy zawartości wizji i rozszerzona funkcjonalność ochrony prywatności to jedne z najważniejszych funkcji, które firma Honeywell dodała do nowej serii kamer equIP®, sieciowych rejestratorów (NVR) i systemu zarządzania obrazem (VMS) MAXPRO™.

Technologie zaimplementowane w kamerach i nowe oprogramowanie analityczne we wszystkich modelach obejmują: analizę trasy przemieszczania się osoby/obiektu, strefy alarmowe, pojawienie i zniknięcie obiektu. Z kolei kamery z funkcją pracy przy słabym oświetleniu (LowLight) zostały wyposażone również w funkcje analizy behawioralnej (aktywności), śledzenia oraz klasyfikacji ludzi i pojazdów podczas przemieszczania się w scenie – algorytmy Xtralis LoiterTrace, Smart Impressions oraz zliczanie osób. Nowe kamery, rejestratory i oprogramowanie VMS do zarządzania obrazem pomagają również klientom spełnić wymogi RODO.

Zarówno MAXPRO NVR, jak i MAXPRO VMS zostały zaktualizowane, aby móc obsługiwać najnowsze kamery serii equIP i nowe funkcje dla szerszych zastosowań.

Aktualizacje obejmują:

  • zastosowanie nowych przełączników PoE (HPOE3X) i AUX w celu zmniejszenia kosztów instalacji i konserwacji oraz zasobów pamięci masowej do rejestracji nagrania,
  • dzięki zastosowaniu kompresji wideo H.265 koszty pamięci masowej i wymagana przepustowość również zostały zmniejszone (nawet o 40%),
  • zastosowanie w MAXPRO VMS R500 pikselizacji osób lub ich rozmycia w trybie podglądu na żywo obrazów z nowych modeli kamer equIP w celu jak najlepszej ochrony prywatności (RODO).

Nowe wersje urządzeń ulepszają powiększającą się linię produktów CCTV firmy Honeywell, zapewniając skalowalne rozwiązania wysokiej jakości na potrzeby zastosowań biznesowych. Ponadto rozwiązania serii equIP oraz MAXPRO współpracują z różnorodnymi produktami Honeywell, w tym m.in. z systemami kontroli dostępu PRO-Watch®, zapewniając kompleksową platformę zarządzania budynkiem.

Honeywell
ul. Domaniewska 39,
02-672 Warszawa
www.security.honeywell.com/ee/