Strona główna Rynek SECURITY Nowy szef sprzedaży w Axis Communications

Nowy szef sprzedaży w Axis Communications

Od 3 grudnia Sales Managerem w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich w Axis Communications jest Dagmara Pomirska. Odpowiada za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach. Na stanowisku szefa sprzedaży zastąpiła Jakuba Kozaka, który rozstał się z firmą z końcem sierpnia. 

Rok 2018 kończymy spektakularnym sukcesem w zakresie sprzedaży i dynamiki wzrostu. To najlepszy jak dotąd wynik w historii Axis Communications w tej części Europy, będący zasługą naszego zespołu profesjonalistów. Teraz dołącza do nas Dagmara, doświadczony menedżer, który jeszcze wyżej podniesie poprzeczkę. Oferta Axis już od dawna nie ogranicza się tylko do systemów dozoru wizyjnego, ale proponuje złożone rozwiązania w zakresie optymalizacji ochrony i biznesu, a także systemu komunikacji audio i kontroli dostępu – mówi Petr Tosner, dyrektor sprzedaży na Europę Wschodnią w Axis Communications.

Dagmara Pomirska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Przez ostatnich 6 lat była związana z firmą Xerox (2012-2018), gdzie na stanowisku Office Business Directora odpowiadała za sprzedaż i dostarczanie usług strategicznym klientom firmy oraz zwiększanie obecności na rynkach wertykalnych. Wcześniej pracowała m.in. w Tech Data Polska, TCH Components i Datrontech Poland, gdzie odpowiadała za rozwiązania w zakresie druku, a wcześniej za sprzedaż rozwiązań dla sieci komputerowych. Otrzymała nagrodę dla Managera i Zespołu Sprzedaży w Xerox za największy wzrost sprzedaży w regionie w 2013 r., dystrybutora roku marki Xerox w 2009 r. oraz dystrybutora roku marki Samsung w 2008 r.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menedżerskim oraz Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych na tej samej uczelni. Prywatnie oddaje się pasji ogrodniczej, wnętrzarstwu, fotografii i podróżom, a dla zachowania dobrej kondycji fizycznej gra w squasha.

Bezp. inf.
Axis Communications