Strona główna Relacje Od tygodni nie padało – 5. edycja Security Forum

Od tygodni nie padało – 5. edycja Security Forum

7 września w Centrum Konesera w Warszawie odbyło się piąte szkolenie w ramach cyklu Centrum Kompetencji a&s Polska. Tym razem uczestnikami wydarzenia byli specjaliści ds. bezpieczeństwa w obiektach przemysłowych.

Jacek Grzechowiak, prowadzący szkolenie dyrektor Centrum Kompetencji, wciągnął uczestników w intrygę z drugim dnem, gdzie mało istotne informacje mogą pomóc zapobiegać incydentom. Towarzyszyli mu specjaliści z firm Axis Communications, Nedap Security Management i Winkhaus Polska.

Tym razem szkolenie dotyczyło zarządzania bezpieczeństwem w obiektach przemysłowych: firmach produkcyjnych z wielu sektorów: od produkcji spożywczej po przemysł ciężki czy wydobywczy. Spotkanie pokazało, jak ważne w utrzymaniu bezpieczeństwa dużych obiektów jest wychwytywanie „nieistotnych” szczegółów.

Security Forum to cykl szkoleń dla przedstawicieli instytucji i firm, którzy w swoich organizacjach odpowiadają za: security and safety, loss prevention, zarządzanie kryzysowe czy zarządzanie ryzykiem. Każde szkolenie przeznaczone jest dla wybranego sektora rynku.

Dzisiejsze szkolenie było bardzo aktywne. Ta ciekawa forma angażowała uczestników, nie byliśmy tylko biernymi słuchaczami, ale mogliśmy faktycznie wymienić się doświadczeniami z najlepszymi ekspertami w branży. Myślę, że to była ciekawa lekcja dla nas i wszystkim to szkolenie polecam. Dziękuję organizatorom za możliwość uczestnictwa.

Paweł Wawryła
Volvo Polska
Szkolenie było bardzo praktyczne. Świetnie przedstawiony i z dużym zaangażowaniem ciekawy case, który zwrócił nam uwagę na wiele rzeczy, których na co dzień sobie nie uświadamiamy. Myślę, że wszystkim nam to uzmysłowiło, jak szeroką wiedzę muszą mieć ludzie z tej branży i jak głęboko trzeba wejść w szczegóły działalności zakładu, aby móc zapobiegać stratom i zapewnić bezpieczeństwo.

Piotr Kozak
DB Schenker
Forma szkolenia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Było to ciekawe omówienie konkretnego zdarzenia, a zagadką było, co się następnie wydarzy. Na tym przykładzie można było zdobyć wiedzę o specyfice prowadzenia śledztw i mogących wystąpić pułapkach. Szkolenie dało mi dużo do myślenia i z pewnością wykorzystam tę wiedzę w swojej pracy, gdyż teraz lepiej rozumiem niuanse występujące w takich przypadkach.

Jacek Baran
3M

Zobacz fotorelację ze spotkania: