Strona główna Telewizja Dozorowa Oferta kamer nasobnych

Oferta kamer nasobnych

Axis Communications
www.axis.com/pl-pl

Wszechstronne kamery od Axis

Kamery nasobne Axis

Kamery nasobne Axis zapewniają ostry obraz w każdych okolicznościach i dźwięk z samego centrum akcji. Są lekkie, wytrzymałe, wodoodporne i łatwe w użyciu. Kamery włącza się na dotyk. Buforują one obraz do 90 sekund przed włączeniem rejestracji. Tryb Stealth umożliwia nagrywanie z ukrycia. Kamery nie da się włączyć przypadkowo.

Wytrzymały akumulator, ładowanie przez USB i szybkie pobieranie materiałów sprawiają, że kamery są natychmiast gotowe do pracy, a ich zdejmowanie trwa chwilę. Dodatkowe, miniaturowe i lekkie moduły optyczne mocuje się bezpośrednio do hełmów za pomocą standardowych mocowań Picatinny, dzięki czemu można rejestrować obraz wygodnie i dyskretnie.

Kamery nasobne Axis są zgodne z systemem Axis VMS lub innymi systemami VMS lub EMS do zarządzania materiałem wizyjnym. Kamery mają technologię Axis Zipstream, dzięki czemu można przechowywać zarejestrowany, dowolnie duży materiał wizyjny bez utraty jakości obrazu – lokalnie lub w chmurze. Dostępna jest aplikacja na telefony komórkowe do przeglądania i oznaczania materiałów. Dowody można łatwo wyszukać i zapisać.

Kamery nasobne Axis spełniają normy FBI dotyczące cyberbezpieczeństwa dzięki kompleksowemu szyfrowaniu. Otwarte standardy i niedrogie stacje dokujące z oddzielnym kontrolerem systemu sprawiają, że są one wszechstronne, łatwe w użyciu i ekonomiczne w skalowaniu – można łatwo dodawać urządzenia i funkcjonalności.

Otwarty standard umożliwia współpracę z dowolnym oprogramowaniem do zarządzania materiałem wizyjnym odpowiadającym indywidualnym potrzebom.

Kamery nasobne Axis odznaczają się najwyższą jakością i wytrzymałością na uderzenia. Dbałość o zachowanie jakości jest dla nas kluczowe, zapewniamy jakość podczas każdego kolejnego procesu: od produkcji, przez konfigurację, aż do testów.

Na etapie projektowania każdy detal i element jest szczegółowo sprawdzany pod kątem spełnienia najwyższych standardów. Testujemy nasze produkty zarówno na żywo, jak i podczas rygorystycznych symulacji.

 

RTCom
www.rtcom.pl

Zobacz wszystko, nie przegap niczego

Kamery nasobne w ofercie RTCom

Hytera od ponad trzech lat z sukcesem rozwija cały zaawansowany ekosystem swoich kamer nasobnych – same urządzenia oraz akcesoria i oprogramowanie. Obecnie w ofercie są trzy modele: VM580D, VM750D i VM78. kolejne premierę będą miały w I kw. 2022 r.

Ich wspólne cechy to: obsługa transmisji danych i streamingu wideo z wykorzystaniem sieci WLAN lub 3G/4G, system operacyjny Android, możliwość pracy jako mikrofonogłośnik z radiotelefonami i terminalami Hytera (np. DMR, TETRA czy LTE) oraz współpraca z platformą PoC (PTT over Cellular) HyTalk – dostęp do łączności dyspozytorskiej z PTT.

Wszystkie kamery firmy Hytera wspierają standard kompresji H.265 zapewniający prawie 2-krotnie lepszą kompresję danych w porównaniu z H.264, przy zachowaniu tej samej jakości materiału. Wspierają też szyfrowanie danych oparte na AES256. Wszystkie też są odporne na pył i wodę (IP68). Zgodność z rygorystycznymi normami US Army MIL-STD-810G gwarantuje wysoką odporność na upadki, drgania i wibracje.
VM580D to podstawowy model kamery (grubość 20 mm, masa 172 g) z dotykowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 2”. Wymienny akumulator zapewnia ponad 8 godzin pracy. Kamera jest wyposażona w dodatkowy akumulator podtrzymujący funkcję nagrywania podczas wymiany akumulatora.

VM750D to najnowszy model kamery. O wiele większy ekran dotykowy LCD – 2.8” ułatwia korzystanie z funkcji i opcjonalnych aplikacji. Obsługuje technologię NFC (m.in. do identyfikacji użytkownika). Kamerę ma też funkcję stabilizacji obrazu.
VM780 – topowy model z obiektywem obracanym w pionie o 216° umożliwia uzyskanie optymalnego kąta widzenia. Wbudowany promiennik IR oraz dioda LED o mocy 1 W pozwalają na pracę o zmroku, a nawet w nocy.

Hytera oferuje oprogramowanie do zarządzania flotą kamer nasobnych oraz katalogowania, archiwizowania i zarządzania zebranym materiałem.
RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera, oferuje bezpłatną możliwość testowania wymienionych urządzeń.

Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres: biuro@rtcom.pl