Strona główna Kontrola Dostępu Pierwsza polska kontrola dostępu w chmurze: impero 360 – nowość w ofercie...

Pierwsza polska kontrola dostępu w chmurze: impero 360 – nowość w ofercie UNICARD

UNICARD, lider w branży systemów bezpieczeństwa, poszerzył asortyment o nowy autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty na technologii chmurowej. To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.

impero 360 to nowoczesna skalowalna platforma do zarządzania ruchem pracowników, która pozwala ograniczyć dostęp do budynku czy pomieszczeń wyłącznie dla osób upoważnionych. System działa w chmurze Microsoft Azure o wysokich standardach bezpieczeństwa, z której korzystają takie marki, jak Nokia, Audi czy Bosch.

Rozwiązanie dystrybuowane jest w ramach usługi ACaaS (Access Control as a Service), dzięki czemu użytkownicy płacą comiesięczną opłatę abonamentową, uzależnioną m.in. od liczby pracowników czy wykorzystywanych modułów. Systemy chmurowej kontroli dostępu z powodzeniem działają już na całym świecie, a firmy decydują się na nie ze względu na wyższe bezpieczeństwo, zalety SaaS oraz optymalizację kosztów.

– impero 360 to efekt intensywnej ponad dwuletniej pracy wielu ekspertów. Nasz cel jest prosty, chcemy oferować klientom nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Jestem ogromnie dumny z tego, jak działa impero 360, a dalsze plany rozwojowe są ambitne. W najbliższym czasie pojawią się kolejne moduły i funkcje – komentuje Tomasz Bednarski, prezes Zarządu UNICARD SA.

impero 360 umożliwia m.in.:

  • szybkie i oszczędne wdrożenie bez konieczności zakupu serwera czy środowiska IT;
  • zdalne zarządzanie systemem z dowolnego miejsca i o każdej porze;
  • nadawanie uprawnień pracownikom oraz gościom,
  • dostęp kartowy i za pomocą urządzenia mobilnego;
  • tworzenie dynamicznych raportów czy spersonalizowanych profili uprawnień;
  • rozbudowę o kolejne urządzenia,
  • integracje z zewnętrznymi aplikacjami dzięki otwartemu API.

Rozwiązanie zostało wdrożone we wszystkich oddziałach firmy UNICARD, sprawdza się też u klienta z branży przemysłowej, gdzie impero 360 obsługuje kilka tysięcy pracowników. Więcej informacji o aplikacji: https://www.impero360.cloud/

Firma UNICARD zaprasza także na bezpłatny webinar
Kontrola dostępu w chmurze od A do Z – poznaj rozwiązanie przyszłości!,
który odbędzie się 19 maja o godzinie 10:00. Podczas spotkania eksperci opowiedzą m.in. o zaletach systemów chmurowych i najważniejszych modułach impero 360.