Strona główna Relacje System sygnalizacji pożarowej Detnov już w Polsce

System sygnalizacji pożarowej Detnov już w Polsce

Blisko 50 klientów uczestniczyło w spotkaniu zorganizowanym w dniach 11-12 kwietnia przez C&C Partners, które zainaugurowało rozpoczęcie sprzedaży systemu sygnalizacji pożarowej DETNOV w Polsce.

Podczas dwudniowego spotkania odbyły się prelekcje prowadzone m.in. przez przedstawicieli CNBOP-PIB: z-cę dyrektora bryg. dr inż. Jacka Zbojnę oraz mł. bryg. mgr inż. Grzegorza Mroczko. Żywą dyskusję wywołała rozmowa na temat regulacji prawnych dotyczących warunków wprowadzenia do obrotu wyrobów budowlanych (CPR) ze szczególnym naciskiem na produkty stosowane na rzecz zabezpieczenia przeciwpożarowego.
Firmę Detnov – partnera technologicznego– reprezentowali Eugeni Mulà oraz Jorge Gómez, natomiast partnera w zakresie detekcji aspiracyjnej reprezentował Hanspeter Luedi z firmy Securiton.

Tematy poruszone podczas wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, co stanowiło podłoże do ciekawych rozmów biznesowych toczących się zarówno na forum, jak i w kuluarach. System Detnov został dobrze odebrany przez klientów, co budzi optymizm C&C w podejściu do realizacji dalszych działań handlowych.

Część integracyjna odbyła się w Pałacu Brzeźno, gdzie głównym punktem programu była nauka gry w golfa.

Detnov jest liderem na międzynarodowym rynku systemów sygnalizacji pożarowej. Producent ma 20-letnie doświadczenie przekładające się na szerokie grono zadowolonych klientów. Adresowalną wersję systemu charakteryzuje prostota, niezawodność i intuicyjna obsługa. Design, komplementarność i funkcjonalność są połączone w celu stworzenia idealnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo z zachowaniem kompromisu estetycznego.

Więcej informacji: https://www.ccpartners.pl/systemy/system-sygnalizacji-pozaru/

Info. C&C Partners
www.ccpartners.pl